[Gameloft] Real Football Manager 2013 J2ME

• 19 Eylül 2012
  • 24510 Okunma
  • 81 Cevap

0/5, 0 Oy
  1. Üç yıl sonra yeniden hayranları lütfen karar şirketi Gameloft, New RPF!
    Yeni Real Football Manager yeni sezonda futbol sahasında geri döndü!

Özellikler:
    - Oyuncular ve 200 ekipleri daha 4000 gerçek isimleri, FIFPro lisansı sayesinde
    - Sezgisel arayüz özellikle RPF 2013 için geliştirilmiş
    - Sizin takım istatistikleri üzerinde bir etkisi vardır, medya, taraftarları ve oyuncuları ile daha etkileşim
    - Yönetim seçenekleri Etkileyici çeşitli maçları için zamanlamaları taktikleri oluşturma ve ayarlama
    - Muhtemel oyuncular hakkında rapor verin gazeteciler çeken ekibi için futbol yıldızları bulun.

Hidayet Kardeşimin oyun içi açıklamasıdır. Teşekkürler.

O 84 Kondisyon Oluyor. Oyuncunun Ortalama Puanınıda İnfo Yani İ Yazan Butona Tıklayarak Öğrenebilirsin. Bu Arada Transfer Bölümünden 2 Tane Scout Alarak Onları 6 Aylığına Oyuncu Araştırmaya Gönderin. Efsana Futbolcular Bulup Getiriyor. Onlarıda Bonservis Ödemeden Sadece Sözleşme Önererek Takımınıza Alabilirsiniz. Buldukları Oyuncuların Gücü 90 Civarında Oluyor. Değerleride En Az 20 Milyon Euro.

Menajer Kredileriyle 3 Antremana Kadar Çıkarabilirsiniz. Oyuncuların Kondisyonu Düşmesin Diye Dayanıklılık (Stringer) Antremanı Yaptırın. Pas Gücü Düşük Olan Oyunculara Pas Yaptırın. Takımınızın Pres Yaparak Top Kapma Oranını Yükseltmek İçln Tackle Antremanı ve Yanında Markaj Antremanının Unutmayın.

Şampiyonlar Ligi Kupasını Alınca 50 Lig Kupasını Alınca 20 Ülke Kupasını Alınca 10. Şampiyonlar Ligi Grubundan Çıkıncada 10 Menajer Kredisi Veriyor. Bu Kredileri Oyuncular Morel Ve Kondisyonunu Fullemek İçln Kullanabilirsiniz. Oyuncu Değiştirme Düzenleme Ekranında Bag Yazan Butona Tıklayarak Bu Özelliklere Ulaşabilirsiniz. Deplasman Galibiyetine 20 Rap. Ev Galibiyetine 15 Rap. Beraberliklere 10 Rap Veriyor. Bu Rapilasyonlar Çoğaldıkça 5 Yıldızlı Bir Teknik Direktör Oluyorsunuz.

DİPNOT: OYUN JAVADIR TELEFONDAN İNDİRİYORSANIZ OPERA KULLANMAYIN O ARŞİV DOSYASI OLARAK İNDİRİYOR VE KURAMAZSINIZ TELEFONUN KENDİ TARAYICISIYLA İNDİRSENİZ SORUN ÇIKMAZ.

Yazan: najanaja

[Gameloft] Real Football Manager 2013 J2ME İndir

malihsen, sagocu9579, yutkun ve 13 kişi daha bunu beğendi.
  2. Teşekkürler :oke:

3. :tşk:

najanaja bunu beğendi.
  4. teşekkürler

najanaja bunu beğendi.
  5. emeğe saygı teşekkürler kardeşim
    hemen bi real madridi şampiyon yapayım
    :ehe

najanaja bunu beğendi.
  6. kardeşim bunu n95 8gb için uyarlarmisin şimdiden tsk ediyorum

najanaja bunu beğendi.
  7. :rica:

- - - Eklendi - - -

rica ederim

8. teşekkürler

najanaja bunu beğendi.
  9. ben anlamıyom futboldan kimi istiyosan yapabilirsin :) tabi anlamıyom derken real i biliyom yani o kadar da deilim :) rica ederim kardeşim.

- - - Eklendi - - -

kardeşim ben nasıl uyarlayayım daha o kadar ermedim :) ama n95 240x320 dimi bulur pm den yollarım :oke: rica ederim.

- - - Eklendi - - -

rica ederim

10. sercan sararer i ispanyol vatandaşı yapmışlar :)

11. :tşk:

najanaja bunu beğendi.
  12. bende bunu ariyodum saol

najanaja bunu beğendi.
  13. Çok teşekkürlerde 176x220 çözünürlüğü benm tel ben sevmedm rfm 2013 maçı 2d izleyemiyorm boyutuda düşük :(

najanaja bunu beğendi.
  14.  
    najanaja bunu beğendi.
  15. java telefonlara çıkanlar daha kaliteyliydi n73 te falan

najanaja bunu beğendi.
  16. Teşekkürler :)

najanaja bunu beğendi.
  17. kardeşim seni bekliyorum

najanaja bunu beğendi.
  18. :rica:

- - - Eklendi - - -

rica ederim

- - - Eklendi - - -

rica ederim.

- - - Eklendi - - -

pm gitmedi nedendir anlamadım buyur kardeşim hem dikey hem yatay ekran istediğini kullan :oke: e bu s60v3 bölümünde paylaşılmamışmı?

[Gameloft] Real Football Manager 2013 J2ME İndir

xyakupx bunu beğendi.
  19. :tşk:

najanaja bunu beğendi.
  20. :rica:

Yüklüyor...
18/09/2018 - 18:13