Gameloft N.O.V.A. 2 - Near Orbit Vanguard Alliance HD (Galaxy S)

• 7 Mayıs 2011
  • 9531 Okunma
  • 25 Cevap

1. keşke NASIL yükleyeceğimizide anlatsaydın iyi olurdu hangilerini indirecez? hangisini nereye atacaz ?ben indirdim kurdum açmadı gameloft un içine attım yine acılmadı yardımcı olursan sevinirim galayx s de calışmıyor deme ....:off::aha:

2. deneyen başka kiimse yokmu ona göre indirelim çalışıyormu bu oyun ?

3. apk dosyasını telefona atıp kurucaksınız wifi ile sd dosyasını indiriceksiniz yada burdan indirip gameloft/games klasörüne atın dahili sd karta. kendi telefonumda calıstı galaxy s ben deneyipte paylastım.

4. apk dosyasını telefona atıp kurucaksınız wifi ile sd dosyasını indiriceksiniz yada burdan indirip gameloft/games klasörüne atın dahili sd karta. kendi telefonumda calıstı galaxy s ben deneyipte paylastım. gingenbreadda calısmaz froyada calısır bilginize

5. bende çalıştıramadım sırf şu oyunlar için wifi li modem alacam sd kart dosyasıı cart cut uğraşılmıyor.. :vur

6. Nasıl yükleniyor? biri bir el atsa... SD dosyasını attığımda da hala uyarı veriyor. Acaba dosyanın adını mı değiştiricez?:allalla:

7. kardes ilk önce tele apk dosyasını indir ve kur sonra oyuna gir ve geri cık bu gameloft games diye bi dosyanın gelmesine yarıyo sonra sd dosyasını indir ve gameloft games icine at oyuna gir ve oyun hazır kolay gelsin :D
    :naughty:

8. Nova2 apk'sını SGS'e atıp yükledim. açtığımda download must be performed through a Wi-Fi .... şeklinde bir uyarı veyiyor(buraya kadar tamam) Yes veya Later olarak iki seçenek sunuyor. yes yapınca wi-fi menüsü geliyor, later yapınca da oyunu kapatıyor.Bu da tamam ama sorun şu ki gameloft klasörü oluşmuyor. Dolayısıyla bende önceki oyunlardan kalan(Asphalt6, Asssassin's Creed vs.) gameloft klasörüne SD dosyalarını olduğu gibi gameloft/games klasörünün içine atıyorum ama telefonu kapatıp açtığımda(değişikliklerin tam olarak uygulanması için) oyunu açmayı denediğimde yine Wi-Fi üzerinden güncelleme uyarısı geliyor. Acaba cihaz 2.3 diye sorun çıkıyor olabilir mi? (JVB üzerine Darky's RC6 yüklü ve rootlu)

9. sd dosyasını attıktan sonra oyunu actığınız zaman gene wifi soracak ama bu sefer dosya kontrolü yapıyor eksik dosya varmı diye eksik dosya yoksa 1 dk bekleyin kontrol yapsın.sonra oyun acılır.
    gameloftun yeni oyunları hepsi böyle dosya kontrölü mecburen yapıyor.

10. Hocam yine olmadı :S benim alette mi sorun var diyeceğim ama diğer gameloft oyunlarını çatır çatır oynuyorum... Sırf şu güncelleme sd kart olayı yüzünden bi tane kablosuz modem alıcam :sopa: bugün veya yarın bi kablosuza bağlanıp güncellemeyi yapıcam artık ne yapalım :heyo:

Not: Bugün düzgün bir şekilde güncelledim ve arada hafif kasma var. SGS i9000

11. hatırladıgım kadarıyla gameloft/games/data/oyunu bu şekilde atayorduk sanırım ben nova 1 i yüklemiştim ama 2.2 froyo vardı bende o zaman şimdi 2.3.3 yüklü sanırım ondan çalışmıyor ...

12. ya şu elektrikli olan yeri geçemedim ben ya yardım edin :S

13. Dosya silinmiş indirilmiyor

14. kardeş senin telefonda sorun yok.benim telefonumda 2.2 foryo yüklü benim telefonumda aynen senin anlattığın hataları veriyor.

15. Bende de aynısı oluyor kardeş sd dosyasını gerekli yere atmama rağmen hala wifi istiyor later deyincede oyundan atıyor...

16. kardeş bak sd dosyasını attıktan sonra tabiki wifi isteyecek ve kontrol yapması mecburen yani eksik dosya varmı diye wifiye bağlanın 1 dk sonra oyun acılır bende böyle oldu .

17. Arkadaşlar Samsung galaxy sl i9003 de denendi ve sorunsuz oynanmakta haberiniz olsun..
    paylaşım için teşekkürler

18. ben kendi telefonumda deneyipte paylasıyorum zaten sorun cıksaydı paylasmazdım yapamayanlar bilmiyor bence yapmasını

19. Elektrikli yer oyunda birçok yerde var.Ben oyunu bitirmek üzereyim.Ama eğer tahmin ettiğim yer ise şimşek işareti ile elektriği 3-4 sn durduruyor orasımı acaba dediğin yer

Yüklüyor...
23/09/2018 - 06:15