Gameloft hd oyun görüntü sorunu (i9003)

• 27 Nisan 2011
  • 5347 Okunma
  • 10 Cevap

1. Gameloft hd oyunları blackmarketten indiriyorum açtığımda yukleniyor menu fln sağlam ama oyuna girince görüntüler bozuk bembeyaz gozukuo ses geliyor ama lütfen bir yardımcı olun sorun nedendir

Yazan: lolosa
  2. evet böle oluyor..ındırıyoruz.oyun acılnca beyaz ekran butun gameloftlar da..sorun nedır bılen varmı..bırde gameloftlar tl hafızasına yuklenıyor..karta nasıl yuklıcez

3. Evet arkadaşlar bende de boyle bir sorun var oyundan mı telefondan mı bilmiyorum galaxy s kullanıyorum bilen arkadaşlar varsa yardım etsin lütfen

4. Aynı sorun bendede var, bilen varsa veyada sorunun çözümü bulan açıklayabilirmi:hmmm

5. bende gameloft un gt racing hd yüklü ve gayette güzel oynuyorum? şimdiye kadar telefonumda hiçbir oyunda sorun çıkmadı..

6. kardeşim belli oyunlar çalışıyor sendeki gt racing gangster gibi oyunlar mesela..ama nova sandstorm açtın mı galaxy ınde. çoğunda hata veriyo işte biliosan açabiliosan nasıl yaptığını paylaşta insanlara çözüm ol.galaxini överek değil..bende de beyaz ekran gelio arkadaşlar araştırıorm.bulunca yazcam direk..teşekkürler..

7. evet baska oyunlar denedim bendede oldu acaba bu oyunlar daha eski oldugundan olabilir mi ki yani galaxy sl cikmadan once yazilmis olabilir

8. bu konularda en iyisi S^3 te onada oyun çıkartmıyo adiler :box

9. arkadaşlar samfirmware sitesinde bu sorunu sordum ve aldığım cevap şu

sorry for my bad english i'm from turkey.
    my i9003 is hd games has the problem. white screen is coming and backing to menu.. is do not open nova, assasins creed...

• SamFirmware that'phone system problem, we don't step in ways like that, sorry

bilmeyenler için, samfirmware sitesi samsung telefonlarının güncellemelerini yayınlayan sitedir.

10. ben n73 kullanıcısıyım ve bendede bazı oyunlarda renk sorunu vardı. Araştırdım ve arkadaşın çözümüyle sorun gitti. Ultimate voice recorder programini (sitede mevcut) kurdum ve bu programin logosunu ayarlardan
    ekranda aktif hale getirdim sorun
    cozuldu. Sizdede olurmu bilmem ama deneyin isterseniz belki olur. Tabiki bu telefonlar için geçerli.

11. araştırdım ve sorunu çözdüm.. aslında çok basit bir sorunmuş.. tamamen GPU uyumsuzluğu. indirdiğiniz oyunların galaxy s için olmasına dikkat edin yani daha detaya girersek PowerVR sgx530 veya 540 uyumlu olmasına dikkat edin htc lerin GPU ları adreno 200 olduğu için ve bu telefonlardan önce htc ler çıktığı için oyunlar adreno gpu suna göre yazılmış tabi sonradan PowerVR için de aynı oyunu çıkarmışlar bizim bunları bulupta yüklememiz lazım

şimdi galaximi övebilir miyim?

buyrun deneyin bi tane oyunu
    zSHARE - NOVA_2_HD_Samsung_GTi9000_1.0.1_Cracked_tag3r.apk - Free File Hosting Service | Audio and Video Sharing | Image Uploading | Web storage

Yüklüyor...
19/09/2018 - 23:18