1. Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Gamecase Ile Tabletinizde Oyun Oynamak Çok Kolay Olacak

• 25 Eylül 2013
  • 315 Okunma
  • 2 Cevap

1. GameCase İle Tabletiniz Oyun Konsolunuz Olsun
    Firmalar, geçen her gün oyuncular ve oyunlar için yeni ürünler üretmeye devam ediyorlar. Yoğunluğun tablet ve akıllı telefonlarda olduğu günümüz oyun sektöründe, oyunlar için aksesuar üretme işlemi de hızla değişim geçirmek zorunda kalıyor.

Bu yeni oyun aksesuarlarının bir örneği, Apple'ın iOS 7 için sunduğu gamepad desteği ile üretilmiş olan "GameCase". Bu ürün, temelde tabletinizi gamepad'e dönüştüren bir eklenti. Bluetooth desteği ile iOS kullanıcıları Xbox benzeri bir gamepad'e ulaşabiliyorlar ve bu sistem resmi gamepad API kullanan tüm oyunlarda çalışabiliyor.

< Resmi açmak için tıklayın >

GameCase'in tek üzücü yanı ise 2013'ün sonları veya 2014'ün başlarına kadar piyasaya sürülmeyecek olması.

Kaynak

Yazan: BLasTeaR
  2. Çok güzel bir aparat ama ben dokunmatik ekranda oyun oynamayı daha çok seviyorum.

3. sonunda yaptılar ya bunu. Ne zaman çıkacak diye bekliyordum. Dokunmatik ekranda oyunlar kısıtlı hocam tuş her zaman daha iyidir candır :)

BLasTeaR bunu beğendi.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 16:28