Game Turbo

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba, Xiaomi ve Oppo daki Game Turbo uygulaması gibi oyundayken whatsappa vb. girebilmeyi sağlayan uygulamalar var mı? Normal android cihazlara yüklenebilen uygulama bulamadım. Hepsi xiaomi telefonlara yükleniyor sadece.
 
  • Düşünceli
Tepkiler: MAERKEK
Anonymous_

Anonymous_

Üye
Xiaomi telefonlarda game turbo yüklü (Sistem uygulaması) olarak geldiğinden özelliği o.

Xiaomi veya Oppo harici cihazlar için ek uygulama indirmeniz gerekiyor

PlayStore'dan şu bulduğum uygulamayı deneyebilir misiniz ?
(Android 7.0+ Cihazlarda çalışıyor) :

Yüklü uygulamaları ekranda küçültmeye yarıyor.
 
Son düzenleme:
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt