Game Turbo Uygulama Ekleme

TheStRoNg

TheStRoNg

Üye
    Konu Sahibi
Resimdeki görünen yere nasıl uygulama ekleyebilirim? Sadece bu uygulamalar var.

 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bu kadar uygulamayı destekliyor malesef.
 

M.F.E

Üye
Başkasında gördüm bir sürü uygulama vardı instagram falan
Evet bende de resimde görünen yerde birçok uygulama mevcut. MIUI sürümünüz nedir. Cihaz güncel olmadığı için olabilir
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Başkasında gördüm bir sürü uygulama vardı instagram falan
Desteklenen uygulamalar eğer yüklü ise oraya gelecektir ama yüklediğiniz uygulama eğer o kısayol menüsünde gözükmüyorsa eklemenin bir yolunu henüz görmedim.
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt