Galvanni gömlek koleksiyonuyla erkekler şıklık yarışında

 • 19 Nisan 2011
 • 2014 Okunma
 • 0 Cevap

 1. Polo, Military, Kolej ve Aristokrasi olmak üzere dört farklı tema altında toplanan Galvanni kış erkek giyim koleksiyonunda bulunan birçok gömlek çeşidi arasında seçim yapmakta zorlanacaksınız.
  Galvanni, military temasındaki erkek gömleklerinde kapaklı cepler, keskin yakalar ve apoletlerle askeri bir görünüm yakalıyor. Koleksiyonda özellikle iri düğmeler ve askeri rütbeler ürünlerin gücünü ortaya çıkarmayı amaçlıyor.

  Gömleklerde bulunan uç, manşet ve yakalar için örgü fitil aksesuarlar kolej temasında sıklıkla kullanılmış. Nakış işlemeli armalar ve şerit desenler modern fakat klasikten kopmayan bir duruş sağlıyor. Teyelle tutturulmuş armalar erkek gömleklerine boyut katıyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Galvanni, aristokrasi temasıyla erkek giyimine romantik bir hava katıyor. Farklı etkilenimler arasında İngiliz aristokrasisi, 1920&#8217;lerin sessiz film yıldızları ve 17. Yüzyıl Fransız saray giysilerini andıran bohem görüntü gömleklere yansıtılmış. Siyahın asilliği bu temada baskınlığını korurken hakim yaka gömlekler ön plana çıkarılmış.

  < Resmi açmak için tıklayın >  Şık, sofistike ve modern erkeklerin vazgeçilmez markası olmayı hedefleyen Galvanni&#8217;nin Polo temasındaki gömlekler Polo şıklığını metropollere taşırken, koleksiyonda kullanılan kral tacı, at başı, ve yıldız gibi semboller Galvanni erkeğinin sportif ve asil ruhunu vurguluyor.

  Gömleklerde özellikle beyaz, gri, mavi, mor, haki ve kırmızı rengi ağırlıklı olarak kullanılmış.
   


  Yazan: Anıl Umut

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
22/01/2019 - 17:27