Galiba bu sefer olmadı

 • 15 Kasım 2010
 • 442 Okunma
 • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Aylardır oyunseverler tarafından merakla beklenen ve günler önce satışa sunulan Call of Duty serisinin son oyunu Black Ops, büyük hayal kırıklığı yarattı.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Call of Duty: Black Ops, oyuncuların beklentilerine karşılık veremedi. Her ne kadar incelemelerde yüksek notlar alsa da iş okuyucu incelemelerine geldiği zaman, oyunun notu dramatik bir şekilde düşüyor. Oyunun notu 10 üzerinden değerlendirildiğinde, çoğu oyuncu 6 vermeyi yeğliyor. Bu durumdaki en büyük paysa teknik aksaklıklara ait. Takılmalar, çökmeler uzun süren yüklemeler forumlarda ağır eleştiriler almasına sebep oluyor. Multiplayer'da da aynı hayal kırıklıkları ve takılmalar kendisini gösteriyor.
  Bazı oyuncular eleştirilerinde, Call of Duty serisinin kalitesinin bu son oyunu ile birlikte dikkat çekici şekilde düştüğünü söylüyor. Oyun hakkında yapılan en sert yorumlardan birisi ise şuydu: "Çizgisel oyun yapısı, beş yıl öncesinden kalma grafikler ve buna karşın güçlü sistemlerde bile düşük oyun performansı bezdirici."
  Şimdi oyunun yapımcısının eleştirilere kulak verip - vermeyeceği yamalar ile en azından teknik sorunları giderip - gidermeyeceği merakla bekleniyor.


  < Resmi açmak için tıklayın >

  < Resmi açmak için tıklayın >

  < Resmi açmak için tıklayın >
   


  Yazan: Burak
  Necmati ve OğuzcanAbi bunu beğendi.
 2. bunudamı görcektik..
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 07:02