Galeride Albümler Haricindeki Resimler Görünmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kcr

Üye
    Konu Sahibi
Galeride Albümler Haricindeki Resimler Görünmüyor
Galeriye girdiğim zaman görüntü ya da video yok uyarısı geliyor. Sadece üstte ikinci kısım olan albümlere girdiğimde çektiğim fotoları gösteriyor. Onun dışında ne telefon hafızasında ne de hafıza kartındaki diğer resimleri göstermiyor. Yenile/Güncelle gibi bir seçeneği de yok.

asigsasi

asigsasi

Üye
dosya yöneticisin den bi kontrol et görüntüler içinde resimler duruyormu

kcr

Üye
    Konu Sahibi
dosya yöneticisin den bi kontrol et görüntüler içinde resimler duruyormu

e'de görüntülerin içinde resimler var. F'de hafıza kartında görüntüler klasöründe hiçbir şey yok. Dcim f kök klasöründe. Esasında e ya da f'deki tüm resimlerin galeride kendiliğinden görünmesi gerekmiyor mu?

asigsasi

asigsasi

Üye
telefonu kapat aç bakalım

kcr

Üye
    Konu Sahibi
Kapatıp açtım, soft format bile attım, durum aynı.

asigsasi

asigsasi

Üye
bi flash atmak kaldı

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Hem hafıza kartına hem depo ya at oluyor mu

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Evet resimleri , dcım/100nokia ya atacaksın

kcr

Üye
    Konu Sahibi
Kayahan14

Kayahan14

Üye
100nokia da images diye bir klasör olmuycak direk 100nokia ya atcan

kcr

Üye
    Konu Sahibi
100nokia da images diye bir klasör olmuycak direk 100nokia ya atcan

İkisine de ayrı ayrı atarak denedim anlamında söyledim. Yoksa tabii ki yok içinde öyle bir klasör. Denemediğim klasör kalmadı ama aynı. Kullandığım temizlik programı galerinin ön izleme resimlerini ve indeksleme dosyasını silmiş de olabilir, bilemiyorum. Geriye flash'tan önceki son çare hard format seçeneği kaldı ama yüklü progamlar gidiyor onda da. Var mı başka çözüm önerisi olan?

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Benden bu kadar geçen bi arkadaşın virüslü çıkmıştı pcden tara bakalım

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Hafıza Kartını Çıkarıp Başka Hafıza Kartıyla Dene Olmazsa Bilgisaylar Ful Tarama Yap Olmazsa Format Olmazsa Flash Başka Yolu Yok ;)

kcr

Üye
    Konu Sahibi
Benden bu kadar geçen bi arkadaşın virüslü çıkmıştı pcden tara bakalım

Tarattırdım, temiz.

Hafıza Kartını Çıkarıp Başka Hafıza Kartıyla Dene Olmazsa Bilgisaylar Ful Tarama Yap Olmazsa Format Olmazsa Flash Başka Yolu Yok ;)

Anlaşıldı, bu sorun beni de sizi de aşıyor. Dediğim gibi, temizlik sırasında galeri indeks dosyasının silinmiş olması muhtemel.
En kestirmesi, en temizi flash ama biraz daha gitsin bakalım böyle.

İlginize teşekkürler arkadaşlar...

• Beğen
Tepkiler: KinG Tornado
mustafasen

mustafasen

Üye
forumda bir clean diye bir pro vardı yükledim ve o galeri indexlerinide silmişti telefon neredeyse patlayacak derece ısınıyordu.neyseki o proyu kaldırdım ve rahatladı telefon

kcr

Üye
    Konu Sahibi
forumda bir clean diye bir pro vardı yükledim ve o galeri indexlerinide silmişti telefon neredeyse patlayacak derece ısınıyordu.neyseki o proyu kaldırdım ve rahatladı telefon

Kaldırdıktan sonra galeri düzeldi mi yoksa öylece sorunlu kaldı mı? Düzelecekse biz de kaldıralım bari.

asigsasi

asigsasi

Üye
CutePhone diye uygulama var o da sıkıntı yapıyor telefonlar da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt