Galeri için fotoğraf paylaşma düzeltmesi SW update FP2

Sponsorlu Bağlantılar

bayon

Üye
    Konu Sahibi
Galeri için fotoğraf paylaşma düzeltmesi SW update FP2
Belle Fp2 için galeriden fotoğraf paylaşma düzeltmesi geldi detaylar ve güncelleme en kısa sürede eklenecektir

KAYNAK:

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş, MaxipmaN ve ID68

ID68

Üye
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: baysal.onur

MaxipmaN

Üye
dalga geçer gibi 1sene sonra çıkarıyolar

benderhomer

benderhomer

Üye
:D komik

bayon

Üye
    Konu Sahibi
güncelleme konuya eklenmiştir

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Nokia 10 yıl sonra symbiana geri dönüyoruz dese hiç şaşmam :ehe

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
symbian iyi sistemde sırf geliştiricileri çekmek için qt java python flash gibi yan sanayi programlama dillerini de soktular sistemin içine etttiler üstüne amaçları olan geliştiricileri de çekemediler symbian için en yi kodlama kendi sistem kodlamasıdır (carbide). Carbide üzerine görsel programlama ekleselerdi ve donanımı yüksek tutsalardı tabi 3 5 sene önce ortada ne ios olurdu nede android ama nokia kendi de yazılımla uğraşmak istemediklerini itiraf etti donanım odaklı çalışacaklarmış pehhh

• Beğen
Tepkiler: manyax2007 ve achambo
achambo

achambo

Üye
symbian iyi sistemde sırf geliştiricileri çekmek için qt java python flash gibi yan sanayi programlama dillerini de soktular sistemin içine etttiler üstüne amaçları olan geliştiricileri de çekemediler symbian için en yi kodlama kendi sistem kodlamasıdır (carbide). Carbide üzerine görsel programlama ekleselerdi ve donanımı yüksek tutsalardı tabi 3 5 sene önce ortada ne ios olurdu nede android ama nokia kendi de yazılımla uğraşmak istemediklerini itiraf etti donanım odaklı çalışacaklarmış pehhh

nokia sevenlerini de kaybediyo zaten hem ekleyip hem geliştirseler daha iyi olurdu

Anil-D

Anil-D

Üye
katılıyom

asigsasi

asigsasi

Üye
bende daha yeni gözüktü :)

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
konuda linki vardı :ehe

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
mesela risalei nur indiriyorum program istiyor ne yapmalıyım

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Risale-i nur istemiştim :ehe

bayon

Üye
    Konu Sahibi
linki yenilemiyorum güncelleme telefonlara geldi diye gelmeyen olursa özelden ulaşabilir

gsmustafa07

Üye
bana gelmedi bana link atabilirmisin

bayon

Üye
    Konu Sahibi
bana gelmedi bana link atabilirmisin

telefonun (Nokia 808, 701, 603 & 700) bunlardan biriyse yükle ve sisteminde FP2 olması gerekiyor ona göre yükle

Üst Alt