Galaxy wonder orijinal rom yuklerken hata lütfen yardimmmm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cCccevocCc

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy wonder orijinal rom yuklerken hata lütfen yardimmmm
Arkadaşlar telefonumu cyanogen moddan orjinal roma yüklemek istedim ve odinden işlermlere başladım. Yaklaşık 50 dk bekledim. Amss yazıyordu yüklemeyi gösteren yerde bende cihazı pc den ayırdım telefon açılmıyor.

Ekran böyle oldu bunun benzeri tabi bu kadar uzun süre beklemesi normal mi yeniden başlıyorum lütfen yardımcı olunn

alattinctn

alattinctn

Üye
telefonu download modda açıp yeniden odin ile denedin mi

cCccevocCc

Üye
    Konu Sahibi
telefonu download modda açıp yeniden odin ile denedin mi

evet denedim ve hala deniyorum 60 dk falan bekliyo öyle AMSS DİYE BİŞEY YÜKLÜYO HERHALDE sonra bağlantı kesildi diyo FAİL yazıyo ne yapmam lazım telefoncuya gitmeden kendim halletmeliyim yardım eder misiniz

Heroata

Heroata

Üye
evet denedim ve hala deniyorum 60 dk falan bekliyo öyle AMSS DİYE BİŞEY YÜKLÜYO HERHALDE sonra bağlantı kesildi diyo FAİL yazıyo ne yapmam lazım telefoncuya gitmeden kendim halletmeliyim yardım eder misiniz

Baban fln kizarmi

esokmen

esokmen

Üye
Kardesim sanirim yardim edebilirim aana

esokmen

esokmen

Üye
Bende de oluyordu hatta ben vazgectim cwm caktim odinle oyle kullaniyordum. Bugun baska bir ops buldum orjinali yukledim.

-Emre

-Emre

Üye
kardeşim usb hata ayiklamayi acmamissin bu yüzden olmuş. önce cwm kur sonra da cyanogenmod kur. daha sonra usb hata ayiklamayi etkinleştir ve Orj Roma dönmeyi dene. Eğer kurulum tamamlanip cihaz acilmazsa recovery den format factory yap.

cCccevocCc

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim usb hata ayiklamayi acmamissin bu yüzden olmuş. önce cwm kur sonra da cyanogenmod kur. daha sonra usb hata ayiklamayi etkinleştir ve Orj Roma dönmeyi dene. Eğer kurulum tamamlanip cihaz acilmazsa recovery den format factory yap.

kardeş hiç öle bir şey olmadı ben hata ayıklamayı açtım her şeyini yapmıştım resetlerini falan sonra yükliyim derken kablo çıktı yanlışlıkla böyle oldu telefon açılmıyo ki recovery menüden yukliyim neyse turkiye romunu yuklemeye çalışıyordum 150 dk bekliyodu vazgeçtim almanya romunu yukledim 5 dk da bitti şuan kullanıyorum çok memnunum yardımlarınız için teşekkürler

İyi formlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt