Galaxy W Şarj 1 gün gitmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 1858988

Silinen Üye 1858988

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Galaxy W Şarj 1 gün gitmiyor
arkadaşlar ekran parlaklığı kısık ve şarj yiyecek birçok şeyi kapattım(örn:veri kullanımı)ama hala şarj az gidiyor bir çözümü yok mu bunun ?

canersonmez94

canersonmez94

Üye
easy battery saver programını yükle intelligent mode secç ve kullan en az 36 saat gider tabi internete girmezsen

ozakin70

ozakin70

Üye
Yaw akilli tel almissin ordan kis burdan kis olmaz tabi kullanacaksin ve sarjin gitmesi kacinilmaz yoksa normal bi tel alcan bb gibi

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Root atabilirsen seeder uygulasi muthis performans ve pil artisi yapiyor. Reklamli uygulamarida silersen baya pil artisi oluyor

Silinen Üye 1858988

Silinen Üye 1858988

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
akıllı telefonun şarj yiyeceğini bilerek aldım problem yok ama şarj süresini uzatma yolları arıyorum , root yapmak istemiyorum telefon garanti dışı kalmasını istemem

rebenolawo

Üye
Root neye yariyorki butun programlari bedava blackmark tan indiriyorum rootsuz bataryay gelince battery saveri indir kurtul en iyisi bnc bn cok batarya programi indirdim hicbiri ise yaramadi bundan baska

- - - Eklendi - - -

Bide bu galaxy wonderde viber calisiyormu acaba denermisin sana zahmet

ozakin70

ozakin70

Üye
Root neye yariyorki butun programlari bedava blackmark tan indiriyorum rootsuz bataryay gelince battery saveri indir kurtul en iyisi bnc bn cok batarya programi indirdim hicbiri ise yaramadi bundan baska

- - - Eklendi - - -

Bide bu galaxy wonderde viber calisiyormu acaba denermisin sana zahmet

Ewt calisiyor niye calismasin

Silinen Üye 1858988

Silinen Üye 1858988

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
viber nedir ?