Galaxy S8'de donanımsal butonlar kullanılmayabilir

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Samsung, Galaxy S8'de donanımsal butonlar yerine 3D Touch özellikli yazılımsal butonlara yer verebilir.

Samsung, gelecek sene yeni modellerini sunmaya devam edecek ve Ocak ayı başında CES 2017'de Galaxy A (2017) modellerini resmi olarak duyuracak. Daha sonra da yeni modeller gelecek, ancak en önemli model ise Şubat ayı sonunda MWC 2017, Mobil Dünya Kongresi'nde gelecek olan Galaxy S8 olacak. Bu yeni akıllı telefonun iki farklı versiyon olarak pazara sunulması bekleniyor.

Galaxy S8 akıllı telefonun henüz hangi teknik özellikler içereceği yönünde resmi bilgiler bulunmazken, iddialara bakacak olursak eğer, Quad HD çözünürlüğünde iki farklı ekran içeren versiyonlar gelecek. Ayrıca Qualcomm Snapdragon 835 ve Samsung Exynos 8895 olmak üzere farklı ülkelerde farklı yonga setleri ile akıllı telefon pazara sunulacak.

Android Police'de yönetici editör olan David Ruddock, Twitter üzerinden Galaxy S8 için bazı bilgiler paylaştı. Ruddock, yeni Galaxy S8 akıllı telefonun donanımsal butonlar içermeyeceği ve bunun yerine yazılımsal butonlarla cihazın pazara sunulacağını iddia ediyor. Ayrıca parmak izi tarayıcısının da daha önce alışıldığı şekilde önde değil, arkada kullanılabileceğini de belirtmekte.

Ruddock, Galaxy S8'in yazılımsal butonlarının ayrıca 3D Touch özelliği içereceğini belirtirken, bu tuşların kişinin isteğine göre farklı şekilde programlanabilmesi ve böylece de özelleştirmesinin de mümkün olabileceğini ekliyor.

MWC 2017'de Galaxy S8 akıllı telefonu görebiliriz. Ancak bazı iddiaların da Samsung'un bu yeni amiral gemisinin duyurulmasının Nisan ayında gerçekleştirilebileceği şeklinde olduğunu da belirtelim.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Telefon Anlayışımız Değişti Biraz :D Artık Çok Farklı Şeyler Bekler Olduk Gerek Varmı Bilmiyorum Sonuçta Onca Donanım Onca Şey Bataryaya Yükleniyor Yere Düşşe Direk Çöp Cİhaz Sonra Uğraş Dur

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Telefon Anlayışımız Değişti Biraz :D Artık Çok Farklı Şeyler Bekler Olduk Gerek Varmı Bilmiyorum Sonuçta Onca Donanım Onca Şey Bataryaya Yükleniyor Yere Düşşe Direk Çöp Cİhaz Sonra Uğraş Dur
Ben çok aşırı donanıma karşıyım ama yani firmalar her şeyi bıraktı artık ram işlemci hızı yarışına döndü iyice
nerede yazılım nerede pil diyesim geliyor :hmmm

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ben çok aşırı donanıma karşıyım ama yani firmalar her şeyi bıraktı artık ram işlemci hızı yarışına döndü iyice
nerede yazılım nerede pil diyesim geliyor :hmmm
Telefonun İçinde :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
yoksa patlama keyfi dahadamı artacak :ehe :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve DarkredBlue61

Üst Alt