Haber Galaxy S8 ve S8+ Tanıtıldı İşte Özellikleri ve Görselleri

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Galaxy S8 ve S8+ Tanıtıldı İşte Özellikleri ve Görselleri
CANLI YAYIN LİNKİ => [ Cihaz hakkında detaylar ve görseller için mesajın sonuna ve 4. mesaja bakın ]

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Resmi duyurusuna saatler kalan Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S8 ve S8+'ın tüm detayları internete sızdırıldı. İşte Galaxy S8 hakkında bilmek istediğiniz herşey..

Samsung, yeni amiral gemi akıllı telefonları Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerini bugün New York ve Londra'da eşzamanlı olarak düzenlenecek Unpacked etkinliği sırasında resmi olarak tanıtacak. Aylardır haklarında sayısız söylentinin internette dolaştığı Galaxy S8 ve büyük ekranlı versiyonu Galaxy S8+'ın Fiyatları ve detaylı teknik özellikleri, resmi basın görselleri ile birlikte internete sızdırıldı.

Samsung'un yepyeni bir tasarım anlayışı ile geliştirdiği Galaxy S8 ve Galaxy S8+ güçlü donanım özelliklerine sahip olacak. 2.3 gHz Octa-Core işlemci, 4GB RAM, 64GB dahili depolama alanı, 12MP dual piksel arka kamera ve 8MP ön kamera Galaxy S8 ikilisinin ortak özellikleri arasında yer alıyor.

Galaxy S8, 5.8 inç büyüklüğünde ve 2960x1440 piksel çözünürlükte 571 ppi Super AMOLED ekrana sahip. 3.000 mAh hızlı şarj destekli bataryadan güç alan Galaxy S8, iris tarayıcı, parmak izi okuyucu, yüz tanıma gibi güvenlik özelliklerinin yanında Bluetooth 5.0 bağlantı desteği ve IP68 sertifikasına da sahip. Galaxy S8+ ise 6.2 inç büyüklüğünde 2960x1440 piksel çözünürlükte Super AMOLED ekran ve 3.500 mAh batarya ile geliyor.

Resmi duyurusu bu akşam yapılacak olan Galaxy S8 ve Galaxy S8+'ın fiyatına dair daha önce de bazı bilgiler internete sızdırılmıştı. Bugün gelen iddialar da bu söylentileri doğrular nitelikte. Steve Hommerstoffer tarafından paylaşılan iddialara göre Galaxy S8'in satış fiyatı 809€, Galaxy S8+'ın satış fiyatı ise 909€ olacak.

https://www.maxicep.com/galeri/galaxy-s8-ve-s8in-tum-detaylari-ve-resmi-basin-gorselleri
Fotoğraf Galerisi: Galaxy S8 ve S8+'ın Tüm Detayları ve Resmi Basın Görselleri
Sızdırılan slayt görüntülerinde ayrıca, Galaxy S8 ve Galaxy S8+'ın üzerinde, ön yüklü olarak gelecek Android 7.0 Nougat işletim sistemine, ek olarak Microsoft'un Office uygulamaları ve, Ondrive bulut depolama çözümü de yer alıyor. Samsung'un Unpacked etkinliğinde resmi iolarak tanıtımı yapılacak Galaxy S8 ve Galaxy S8+ hakkındaki tüm detaylar bu akşam yapılacak tanıtım etkinliği ile birlikte haberlerimizde yerini alacak.

Galaxy S8 ve S8+'ın Detaylı Tüm Özellikleri ve Fiyatları Sızdırıldı

S7 VE S8 YAN YANA

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bilisimler, ÇaRşI 2387, man20 ve 1 kişi daha

_ardaa

_ardaa

Üye
Bluetooth 5.0 sürpriz oldu sanki yada ben görmedim daha önceki konularda, ekran pixel yoğunluğu da fena değilmiş, tanıtım da bakalım batarya harici güzel bir şey olmuş gibi.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Bluetooth 5.0 sürpriz oldu sanki yada ben görmedim daha önceki konularda, ekran pixel yoğunluğu da fena değilmiş, tanıtım da bakalım batarya harici güzel bir şey olmuş gibi.
canlı yayın başladı bakalım :eller:

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus beraber :)

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

S8 serisi renk seçenekleri:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bilisimler ve _ardaa
man20

man20

Üye
5.8'' ekranı abartmışlar. S7 edge ile aynı kasa boyutunda olsa tamam dicem ama S7 edge'den biraz daha büyük. Cepte taşıyanlar için kötü olmuş. Gerçi ekranı 5.5'' yapsalardı bu kadar iyi ekran/kasa oranı yapamazlardı :) Bunun dışında bir de bataryası facia olmuş. Resmen küfür gibi. En büyük almama sebebi bu benim açımdan.

• Beğen
Tepkiler: _ardaa ve Buğra
ANIL

ANIL

Admin

• Beğen
Tepkiler: _ardaa ve Buğra

MaxipmaN

Üye
S18 tepsi buyuklugunde olacak kesin bilgi.

• Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator

• Beğen
_ardaa

_ardaa

Üye
O video da ki yeni S-Voice'mi yada Bixby'mi hangisi var acaba. Gerçi tam güzel telefon diyorum olmuş gibi bu sefer diyorum aklıma batarya geliyor, gerçi yeni işlemcilerin güç tüketimi daha iyi ama yine de 3.000mAh yetmeyecek bence.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
O video da ki yeni S-Voice'mi yada Bixby'mi hangisi var acaba. Gerçi tam güzel telefon diyorum olmuş gibi bu sefer diyorum aklıma batarya geliyor, gerçi yeni işlemcilerin güç tüketimi daha iyi ama yine de 3.000mAh yetmeyecek bence.
5.8 2K çözünürlük ekran için bana cidden az geldi.

hadi işlemci 10nm ( bir önceki nesil snap820 14nm idi ) ama 10nm olması o batarya farkını kapatmaya yetmez.
en az 3200 olsaydı neyse :hmmm

• Beğen
Tepkiler: _ardaa
Murat Alper

Murat Alper

Moderator

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Bxiby,Iris tarayici ve Ekran Cerceve Orani Disinda S7'den ne farki var beni pek etkilemedi :D

• Beğen
Tepkiler: kelooo ve Buğra
KD1907

KD1907

Üye
Bxiby,Iris tarayici ve Ekran Cerceve Orani Disinda S7'den ne farki var beni pek etkilemedi :D
Aynen banada öyle geldi ya. S7 yle arasında çok bi fark yok gibi ufak tefek özellikler hariç. Hatta bence s7 nin tasarımı daha güzel çünkü ekran çok büyük duruyo S8 de. Note 7 den sonra harbi telefon beklerdim samsungdan bence çok gitmez bu

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve TheLastWarrior
_ardaa

_ardaa

Üye
5.8 2K çözünürlük ekran için bana cidden az geldi.

hadi işlemci 10nm ( bir önceki nesil snap820 14nm idi ) ama 10nm olması o batarya farkını kapatmaya yetmez.
en az 3200 olsaydı neyse :hmmm
%20 batarya tasarrufu vaad ediyor ama bence değişen bir şey olmayacak al telefonu kıs ekran ayarlarını kur tasarruf programlarını öyle kullan modu devam edecek.

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Aynen banada öyle geldi ya. S7 yle arasında çok bi fark yok gibi ufak tefek özellikler hariç. Hatta bence s7 nin tasarımı daha güzel çünkü ekran çok büyük duruyo S8 de. Note 7 den sonra harbi telefon beklerdim samsungdan bence çok gitmez bu
Tasarimi begendim ama sanal tus samsunga yakismadi kac senedir hep home butonuyla geliyodu bunu yapacagina s7'deki ön yüzdeki samsung yazisini kaldir home butonunu incelt biraz daha al sana ekrandan tassaruf suan s7 kullaniyorum valla s6 ve s7 arsinda cok fark vardi s7 beni daha cok etkilemisti s8 ayni havayi vermedi s7'ye devam yeni amiral gemi alacaklar icin iyi bir alternatif

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve KD1907
By_Casparov

By_Casparov

Üye
valla bizim cihaza sanal asistanı getirirlerse çok fark yok zaten cihaz kusursuz. ben uzun süre telefonu değiştirmem şahsen. s5 ve öncesi kullanıcılar alabilir tabi

• Beğen
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Bxiby bizim s7'lere gelecekmi?

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Evdeki işleri de yapıyor mu bari? Buna para vereceğime Mi5 alır geçerim veya gider oyuncu kasası toplarım - laptop alırım kalan parayla da tatile gidip gelirim. Aynı tasarımın az çerçeveli hali ama son model takıntısı olanlar yine alacak.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34, man20, TheLastWarrior ve 2 diğerleri
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
evet samsung 4999 tl verecek paralı kerizleri bekliyor :ehe :ehe :muha:

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34 ve Buğra
_ardaa

_ardaa

Üye
Apple'ın izinden gidiyor onun gibi marka olma peşinde tek farkı arttırılabilir hafıza desteği, geriye kalan tüm özellikler Apple mantığı olmuş,yakında iTunes gibi sTunes çıkarsa şaşmam birde o fiyat çok abartı olmuş etmez o kadar.

• Beğen

Üst Alt