Galaxy S5 Galaxy S5 Root Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Galaxy S5 Root Yapma
Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda siz değerli maxicep takipçilerine Samsung Galaxy S5 Root yapma işleminin nasıl olduğunu basit ve en sade hali ile anlatmaya çalışacağım. Bu işlemler sonunda samsung galaxy s5 root yetkisine sahip olacaktır.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

• İşlemlere başlamadan önce bilgisayarınıza Samsung Galaxy S5 usb driver dosyalarını tıklayarak indirin ve kurun.
  • Daha sonra tıklayarak Samsung Odin programını bilgisayarınıza indirin ve kurun.
  • tıklayarak samsung galaxy s5 root yapma için gerekli olan root dosyalarını bilgisayarınıza indirin.
  • Telefonunuzun ayarlar kısmından telefon hakkında kısmına girin ve yapı numarasına 6-7 defa üst üste tıklayın.
  • Ardından geri gelin ve aktif hale gelen geliştirici seçenekleri menüsüne girin.
  • Buradan USB Hata ayıklama seçeneğini aktif hale getirin.
  • Samsung Galaxy S5 telefonunuzu kapatın.
  • Cihaz kapalı haldeyken ses kısma + güç + home ( menü ) butonu bu üç tuşa aynı anda basılı tutun ve aşağıda ki ekran gelince bırakın.

• Bu ekran geldikten sonra bir kere ses açma tuşuna basın.
  • Ardından karşınıza gelen ekran üzerinde herhangi bir tuşa basmadan bekleyin.
  • Galaxy s5 cihazınızı usb kablo yardımı ile bilgisayarınıza bağlayın.
  • Daha önceden yüklemiş olduğunuz odin programını bilgisayarınızdan açın.

• AP butonuna basın ve indirmiş olduğunuz root dosyasını seçin. ( Unutmadan program ayarları resimde görüldüğü gibi olması gerekmektedir )
  • Daha sonra sağ alt kısımda yer alan START butonuna basın ve root işleminin bitmesini bekleyin.
  • İşlemler bittikten sonra cihazınız yeniden başlayacaktır.
  • Cihaz açıldığı zaman menüden supersu uygulamasının yüklü olup olmadığını kontrol edin.
  • Eğer uygulama yüklenmiş ise galaxy s5 root işlemi başarı ile gerçekleşmiş demektir.

Ekli dosyalar

mucaco1977

mucaco1977

Üye
merhaba konu eski biraz ama s5 mini telefona root yapmayı denedim sizin belirttiğiniz şekilde son aşamada samsung yazısında takılı kalıyor. bir türlü root atamadım. yardımcı olacak varsa mutlu olurum.
Mesaj birleştirildi:

merhaba sorunu çözdüm. root dosyasını aşağıdaki adresten indirdim rot yapabildim.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: fatihmenteş

Üst Alt