Galaxy S4'ün özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

serihan

serihan

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş bu dediğini 15 Mayısdan Sonra cevaplanabilir.Ama Nexus 5 en iyisi olacaktır.

- - - Eklendi - - -

Kardeş sende haklısın ama Diğer 2 model için tank gibi olacak diyolar
Samsung bir yolunu bulur geçer iphone da çok güçlüydü ne oldu? nerde 5S.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Kullanan biri olarak Şu anlık izlenimlerim gayet olumlu :oke: hassasiyeti ve hızı açısından kimi kullanıcıyı tatmin eder kimini etmez.Genel görüşüm bu telefonda çok beğeni topluyacağı yönünde

• Beğen
Tepkiler: serihan
serihan

serihan

Üye
    Konu Sahibi
xphone s serisinin mükemmelliğini özellikleri ile sollayamaz air gesture air view ve ünlülüğü.

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
xphone s serisinin mükemmelliğini özellikleri ile sollayamaz air gesture air view ve ünlülüğü.
Kardeş Google Android bir tek kendi kullansa senin o savunduğun S serisi yerle bir olur.Buarada Xphone S serisinde iyi olur ama Note ları bilmem

PriZm

PriZm

Üye
Google Android'i birtek kendi kullansa şuanda piyasaya tutunamazdı bile.

serihan

serihan

Üye
    Konu Sahibi
S3 almaya karar verdim yaza ve 4.2.2'de air gesture air view Tuş kilidine widget dahil her şey gelecek mi?

PriZm

PriZm

Üye
Air view'i unut.

PriZm

PriZm

Üye
Air View donanımsal olarak 2. Bir dokunmatik paneli gerektiriyor.S3 de olmadığından imkansız.

• Beğen
Tepkiler: serihan
serihan

serihan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım Murat S4 aldı çok güzel de bir sorunu var. Notlara girdiğinde a çiziyor bilgisayar a sı olmuyor? Nasıl olur bu iş?

- - - Eklendi - - -

Arkadaşım Murat S4 aldı çok güzel de bir sorunu var. Notlara girdiğinde a çiziyor bilgisayar a sı olmuyor? Nasıl olur bu iş?

aleranol

aleranol

Üye
Orada klavye var. Klavyeden çizme kısmını seçerseniz a olur

Hasand.

Hasand.

Üye
:megafon:ben ​kullanıyorum ama bir sorunu yok su anda arkadasım istersen format atmayı denesin

serihan

serihan

Üye
    Konu Sahibi
Düzeldi Tamam Teşekkür ederim

Üst Alt