Galaxy S4'ün karşısına 'One' çıkacak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PriZm

PriZm

Üye
çünkü optimizeyi samsung daha iyi yapıyor. donanımla pek alakası yok. ekstra donanım sadece bir pazarlama taktiği. kullanmak isteyen galaxy s2'yi hala rahatça kullanabilir.

Aynen öyle.Satmadan önce benim antika S1 bile Note 2 ile karşılaştırdığımda hızına yetişebiliyordu.Hatta animasyonlarının daha seri olduğunu bile söyleyebilirim.

Androidi adam akıllı yaptıktan sonra donanım falan hikaye kalıyor

hotlock

hotlock

Üye
Cihaz zaten piyasaya surulmus durumda youtube de birsuru kullanici tarafindan cekilmis test videolari var.

hotlock

hotlock

Üye

Aynen öyle.Satmadan önce benim antika S1 bile Note 2 ile karşılaştırdığımda hızına yetişebiliyordu.Hatta animasyonlarının daha seri olduğunu bile söyleyebilirim.

Vaay nawy sen hala buralardasin :D

pRime.

pRime.

Üye

her donanım için geçerli değil ama evet.

salda15

salda15

Üye
tasarımla komplike olacağı için s4'ü tokatlar.

tapatalk

tapatalk

Üye
512 ramden sonra normal çalışıyo android eğer arayüz hafifse fazla ram gömmüyosa

Uruloki

Uruloki

Üye
hasan asıl s4'ün benchmarkları yok daha ortada. Sadece snapdragon 600 versiyonununkiler var.

var serdar var misal antutu octa ile olan skoru

pRime.

pRime.

Üye

var serdar var misal antutu octa ile olan skoru

benchmarkı hangi işlemcilerle yaptı o da önemli. 8ini birden kullanmıyor çünkü. bir de 1080p'de bu sonucu veriyorsa çok iyi bence. tegra 4 referans tabletinin ekran çözünürlüğü kaç ona bakmak lazım.

Türe

Türe

Üye
Ekranına göre GPU'su çok iyi olmasa da One'dan daha iyi sanırım S4.

pRime.

pRime.

Üye

Bilgilerin paylaşıldığı birkaç sitede gördüm ama hangi siteler hatırlamıyorum malesef

iphone 4s ile 5 ne kullanıyor peki şu anda? gs4'tekinin bir alt modeli olmasına rağmen yetersiz olduklarını düşünüyor musun?

Türe

Türe

Üye
iphone 4s ile 5 ne kullanıyor peki şu anda? gs4'tekinin bir alt modeli olmasına rağmen yetersiz olduklarını düşünüyor musun?

iOS ile Android bir değil ki. iPhone da PowerVR kullanıyor ama verimlilikleri bir değil. Ve iPhone 5'te şu an HD ekran yok. :hmmm

pRime.

pRime.

Üye

iOS ile Android bir değil ki. iPhone da PowerVR kullanıyor ama verimlilikleri bir değil. Ve iPhone 5'te şu an HD ekran yok. :hmmm

peki o zaman diğer benchmarklar çıksın bakalım o zaman kötü mü iyi mi görelim. burdan kuru kuru konuşmakla olmuyor. iphone 5'in ekranı küçük mü geldi? ipad 3'te 1536 x 2048 çözünürlük var.

ayrı veya aynı, bir oyun uygulama veya sistem optimize edilmişse gpu hakkını verecektir.

Türe

Türe

Üye
Umarim :bilmm Benim pek alakam yoktur ayrintilara sadece ust uste duyunce soylemek istedim ugrasanlar elbet daha iyi bilirler :)

Uruloki

Uruloki

Üye
benchmarkı hangi işlemcilerle yaptı o da önemli. 8ini birden kullanmıyor çünkü. bir de 1080p'de bu sonucu veriyorsa çok iyi bence. tegra 4 referans tabletinin ekran çözünürlüğü kaç ona bakmak lazım.

valla tegra 4 tableti maalesef bilmiyoruz ki s4 a15 4 çekirdek kullanmıştır sonuçta benchmark yazılımı gerçi o arta bana göre neden daha optimize değil sistem 8 çekirdek boru mu hep değişiyor

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
rekabet iyidir iyi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt