Öneri Galaxy s4'ten anlayan?

Sponsorlu Bağlantılar

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy s4'ten anlayan?
Beyler bir süre exynoslu s4 kullanmak durumumda kalacağım bildiğiniz en stabil sorunsuz rom hangisi stock costum fark etmez.

lazye

lazye

Üye
s4 i9500 xda sitesinde istemediğin kadar rom var zaten

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
s4 i9500 xda sitesinde istemediğin kadar rom var zaten
Onları bende gördüm zaten o kadar çok var ki hangisi en iyisi bilemedim bana sorunsuz lazim illa bi özelliklege gerek yok

lazye

lazye

Üye
Onları bende gördüm zaten o kadar çok var ki hangisi en iyisi bilemedim bana sorunsuz lazim illa bi özelliklege gerek yok
ben sanmıyorum hiçbirinde sorun olduğunu yoktur bir sorun muhtemelen hiçbirinde

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Beyler bir süre exynoslu s4 kullanmak durumumda kalacağım bildiğiniz en stabil sorunsuz rom hangisi stock costum fark etmez.

Telefonunun modeli GT-I9505 ise stock rom olarak size Suidi arabistan romu tavsiye edebilirim. Onu da burdan indirebilirsiniz:

% 100 sorunsuz diyemem. Yani en azından room'u kurduktan sonra root edip wifi düzeltmen gerekecek. ayrıca bir kaç uygulama rom ile yükleniyor. onları da kaldırdıktan sonra root'u isterseniz kaldırabilirsiniz. Onun dışında bir sorunu yoktur. Şu anda benim kullandığım romdur.

GT-I9500 için bişey diyemem.

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Telefonunun modeli GT-I9505 ise stock rom olarak size Suidi arabistan romu tavsiye edebilirim. Onu da burdan indirebilirsiniz:

% 100 sorunsuz diyemem. Yani en azından room'u kurduktan sonra root edip wifi düzeltmen gerekecek. ayrıca bir kaç uygulama rom ile yükleniyor. onları da kaldırdıktan sonra root'u isterseniz kaldırabilirsiniz. Onun dışında bir sorunu yoktur. Şu anda benim kullandığım romdur.

GT-I9500 için bişey diyemem.
Rusya stock 5.0.1 ini öneriyorlar genelde forumlarda ne diyorsunuz? Wifi sorunundan kastınız nedir?
Cihaz şu an tr 5.0.1 sürümünde

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Rusya stock 5.0.1 ini öneriyorlar genelde forumlarda ne diyorsunuz? Wifi sorunundan kastınız nedir?
Cihaz şu an tr 5.0.1 sürümünde

Onu da indirip kullanabilirsiniz. Ama onda wifi sorunu varmı bilmem. Büyük ihtimalle aynı sorun onda da vardır.

Wifi sorunundan kastım şu: room'u kurduktan sonra Wifi'yi açmaya çalıştığın zaman, ya açılmaz, yada çok geç açılır. her açıldığında da wifi şifresini girmen gerekir.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Onu da indirip kullanabilirsiniz. Ama onda wifi sorunu varmı bilmem. Büyük ihtimalle aynı sorun onda da vardır.

Wifi sorunundan kastım şu: room'u kurduktan sonra Wifi'yi açmaya çalıştığın zaman, ya açılmaz, yada çok geç açılır. her açıldığında da wifi şifresini girmen gerekir.
Şu an ki türkiye romunda öyle bi sorun görmedim ama bakalım peki çözümü nedir?

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
  • Beğen
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
S4 ten anladığım şey global 9500 bir olan model yanıyor. Pil hatası var

NX531J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen