Galaxy S4 mü İphone 5 mi

Sponsorlu Bağlantılar

hisar0770

Üye
Telefonu yamultmayı nasıl başardın. O kadar kullanan kişi gördüm hiç yamulma falan görmedim.

int de onlarca yamulan tel var arka cebe koyup ustune oturdugun an yamuluyor bu arada iphone(ayfon)u savunan arkadaslara gelince yanındaki arkadasda samsung vs her hangi bir marka tel var ve muzik resim video vs cok hesuna gitti sıkıyorsa alabil ondan ..ayfon sadece ayfonla alıs veriş yapar ırkcıdır :)) bazı konularda tartısılmaz zevk farklı birseydir adam param var hava atacam der 5 eskide olsa s4 den pahalı alır para onun ne isterse yapar :)).. ayfon da stabil diyen arkadasa sunu söylemek istiyorum hatalı iki uc surum surduler hemen duzeltmeye gittiler ve su markette ayfonun yani ucretsiz birseyi var mı :)) birsey yüklüyorsun ücretsiz diye bir iki level atla cıkar paraları bu bir soygundur der.. android de cok daha fazla ucretsiz var reklamlar fazla biraz o ayrı konu androidlerde istedigin gibi oynama yapaiblirsin ayfon un standart menusu var en son 7 surumune bakarsanız ayfonun android e benzemeye calıstıgın görürsünüz bu arada radyosu olmayan bir tel eksiktir (w8 de güncellemeyle radyo koyacaklar nokia)..telefonda aklite diyorsanız htc ama uzak durun cünkü desdek vermiyor desdek konusunda samsung her zman bir adım önde resim ekran kalitesi video vs hiç bir zaman bir ayfon htc olamaz ama bir htc hiç bir zaman samsung olamaz(simdi ne ayak diyeceksiniz htc o kalitesien ragmen bir haltı yok) bu arada surekli tel degiştiren biri olarak yazıyorum ayfon un sadece 4inc olması bence cok iyi cünkü gittikce buyuyor ve telefon için yanımızda canta tasımak zorunda kalacaz suan s 3 kullanıyorum ayfon5 para vermem s4 almayı dusunuyorum bu arada jb ci arkadaslara 2-3 aya bir ek surumle jb ölüyor ki benim ücretli market kartım var itunes de ama ayfon 5 in sarj aletine bile birsey olsa orjinal alacaksın yani ayfonun onunde egilmeyin öperler su konuda nokta koyuyorum 2 ayfon bir tane s4 eder mi evet özellikleirni birlestirirsen eder :)))

• Beğen
Tepkiler: saner80

Üst Alt