Galaxy S4 mü İphone 5 mi

Sponsorlu Bağlantılar

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
İphone kalitedir

hilal1503

Üye
Tabiki s4 5sin adı akillar bi imaji var gosteris icin 5s iyibi telefon icin s4 hem 5ste s4 kadar yenilik yok

isorus75

Üye
Arkadslar soru FERRARi mi Tofas mi gibi olmus iphone 5 s3 le bile basedemez s4 un yanindan gecemez teknik ozelliklerinide birakin iphone kullanan arkadaslar kizmasin ama iphone u cebinde 3 kurus parasi olupta elinde telefon bile tutmayi bilmeyen tek derdi hava atmaya calisan belli akli zayif insan grubu satin aliyo hicbi akilli gercek anlamda telefondan anlayan ve isini bilen o telefondan almaz inanin bana sahsen ben ve bicok kisi elinde iphone olan birine aciyarak bakiyo neden diyeceksiniz. 1.onlara video yukleyip seyredemezsin. 2.muziklerini atip dinleyemezsin.3.cektigin fotografi paylasamazsin.4.hemen hemen herseyi satin almak zorundasin 5.itunes programi kurulu bi bilgisayar olmadan telefon bi hic .haa eger bunlari yapamiyosan amerikali arkadaslara dunyanin parasini kaptirmaya ne denir siz kendiniz daha iyi biliyosunuz :)

• Beğen
Tepkiler: hisar0770
Türe

Türe

Üye
Eski modele gelince yenilikden sayılmıyor mu? Gelmesede burda aglayan tonla kişi görürdük :D

Ben yenilik degil demedim , dikkat. :) Overclock lu bir cihaza para vermem o yenilikler bana gelecekse. :oke:

ARGEMAN

ARGEMAN

Üye
isorus75 arkadaşıma kısmen katılıyorum biraz ağır bir eleştiri olsada rahmetli steve jobs tehlikeyi gördü zamanında demiştiki apple ın kasasındaki 40 milyon doları gerekirse androidi bitirmek için kuruşuna kadar harcayacağım demişti işletim sistemi bazında ios stabil olabilir ama android de hızla gelişim göstermekte aktif android cihaz sayısı da ortada arkadaşın dediği gibi ülkemizde sırf hava için alınan bir telefon daha az para verip daha fazla özelliklisini almak varken daha çok para verip daha az özelliklisini alıyorlar teknik açıdan bir fan değilim ama tabiki s4 derim elimde 2. el bir s2 var çıksın biraz bekliyip bende alacağım s4 inşallah :)

• Beğen
Tepkiler: hisar0770

isorus75

Üye
Arkadaslar valla dun arkadasimla karsilastim gecenlerde bi macta benim bayrakli fotograflarimi cekmisti ipad le bana email ile gondermis gelmedi direk gonder dedim ama aletin oyle bi becerisiyok tabi hani samsung olsa telefonu birbirine yaklastir sak diye gelsin neyse benim yanimda tekrar email ile baska adresime gonderdi gene hala yok yani ben artik o aletler neise yariyo hala anlamadim bide stabillik derken telefona hicbiyerden hicbir sey yukleyemezsen dolayisi ile duztelefon gibi kullanirsan stabil calisir tabi ve virus yok diyen arkadaslarada gecen haftalarda iphone lari virusleyip milletin face ,email ve benzeri seylerini patlattiklarinida hatirlatirim arkadaslar karizma olacaz derken karizmaniz cizileli cok oldu cok paraniz varda hava atacaksaniz milletin onunde havaya atin oparalari dahacok havaniz olur eminim :)

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
sevgili ios cu kardeslerim biz android ile bluetooth ile rahat rahat veri alisverisi yapiyoruz,mp3 leri zil sesi yapabiliyoruz, fm radio dinliyoruz,bilgisayardan istedigimiz uygulama oyun mp3 telefonumuza kuruyoruz siz ne yapiyorsunuz veya yapamiyorsunuz :-)))

ravenas

ravenas

Üye
Valla bana kalırsa şuan için S4 derim çünkü her özelliğiyle işlemci falan 4S den daha iyi ama sizlerinde dediği gibi apple'ın ileride nasıl bi hamle yapacağı hiç belli olmaz ben İOS'da kullandım kullanıyorum da gayet kaliteli İOS Android de öyle fakat gene diyorum apple'ın işi hiç belli olmaz şimdilik S4 İphone 5'den daha iyi :)

Türe

Türe

Üye
sevgili ios cu kardeslerim biz android ile bluetooth ile rahat rahat veri alisverisi yapiyoruz,mp3 leri zil sesi yapabiliyoruz, fm radio dinliyoruz,bilgisayardan istedigimiz uygulama oyun mp3 telefonumuza kuruyoruz siz ne yapiyorsunuz veya yapamiyorsunuz :-)))

Sevgili dost ;

Ben de veri alisverisi yapiyorum iphone da bluetoothla , mp3 lerimi zil sesi yapiyorum , yuzlerce uygulama sayesinde diledigim istasyonun radyosunu da dinliyorum , pc den de oyunumu kuruyorum mp3 u mu de atiyorum. Saygilar vesselam ;)

gtos

Üye
iPhone para kaybından başka bişey değil

Türe

Türe

Üye
Sizin icin oyledir. Zaten akilli telefonlar kullanmasini bilenler icin yapiliyor. :bye2:

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
sevgili ios cu kardesim bu yazdiklarinizi yapabilmek icin telefonunuzun ios surumu en fazla 6.1.2 olmasi lazim untethered jailbreak li olmasi lazim bluetooth ile veri gondermek icin cydia dan big boss reposundan ( air blue sharing) programini kredi karti ile satin alarak indirmeniz lazim ucretsizler (craksli) calismiyor mp3 leri yuklemek zil sesi yapmaniz icin itools programi kullanmaniz gerekli radyo dinlemeniz icin ag baglantisi gerekli apple surumu yukseltse ve sizde telefonun surumunu yukseltseniz jailbreak gider malumunuz ios 6.1.3 surumunde untethered jailbreak yapilamiyor yani nereden baksaniz kisitlamalarla dolu isletim sistemidir ios saygilarimla

- - - Eklendi - - -

amma surasi bir gercekki iphone 5 dizayni,kasasi ekranin retina olmasi telefonun en buyuk artilari

neksushot

Üye
Bunlar para tuzağı arkadaşlar bende note aldım note 2 çıktı şimdide s4 çıktı iphonede 5 çıktı teknolojinin peşinden koşulmaz 2 cihazda çöpten hem oyun bakımından hemde büyüklükden dolayı yüce allah size akıl fikir versin iyi forumlar

hackedbygobel

Üye
sorduğun soru olayım kardeşim ya 2gb ramle 8 çekirdekten oluşan bi telefondan bahsediyoruz. öteki tarafta iphone tabiki s4

neksushot

Üye
ister 6 gb ram olsun ister 20 çekirdek olsun oyun ve uygulama olmadıktan sonra siz hava atarım yolundan ilerliyorsunuz galiba allah akıl fikir versin sizin gibilere

Türe

Türe

Üye
ister 6 gb ram olsun ister 20 çekirdek olsun oyun ve uygulama olmadıktan sonra siz hava atarım yolundan ilerliyorsunuz galiba allah akıl fikir versin sizin gibilere

Önemli olan donanımı değil optimizasyonu.

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
apple kisitlamalari kaldirmadigi muddetce istedigi kadar telefon cikarsin degil galaxy s4 ile karsilastirmayi yanina bile yaklasamaz

Üst Alt