Galaxy S4 i9500 4.3 Güncellemesi Görmüyor Ne Yapabilirim SORUNU-ÇÖZÜMÜ

Sponsorlu Bağlantılar

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4 i9500 4.3 Güncellemesi Görmüyor Ne Yapabilirim SORUNU-ÇÖZÜMÜ
i9500 s4 cihazını yurtdışından yada daha ucuz yerlerden alanlar genelde bu sorunu genelde yaşıyorlar. sebebi ise basit. güncellemeyi alamamalarının sebebi CSC kodlarının türkiye ye ait olmaması bunun çözümü de basit ilk önce

1-) <<burdaki türkiye 4.3 romunu indirip odin ile flaşlayacağız

2-romu yükledikten sonra <<<burdaki root programını indirin ( korkmayın bu program ile root yapınca sayaç artmaz !) eğer kingo android root programı ile root nasıl yapılır bilmiyorsanız I9500 sayaç artırmadan root yapma ! - MaxiCep burdaki konuma bakın

3- root yaptıktan sonra google playden <<<burdaki programı telefonunuza indirin

4-programı açınca karşınıza böyle bi ekran gelecek

ORDA TRY WİTH ROOT MODE YAZAN YERİ TİK ATIN !!! VE CHANGE CSC YE BASIN

CHANGE CSC YE BASTIKTAN SONRA

KARŞINIZA BÖYLE BİR EKRAN GELECEK VER ORDAN ''TUR'' SEÇİP İNSTALL'A BASIN

BİRAZ BEKLEYİN TELEFON KENDİNİ KAPATIP SIFIRLAYACAK VE TELEFONUNUNUZ TÜRKİYE CSCLİ OLDUĞU İÇİN BUNDAN SONRA TÜM GÜNCELLEMELERİ ALACAKTIR. BU İŞLEMİ YAPTIKTAN SONRA TELEFONUNUZU SuperSU programından unroot edip cihazı garanti kapsamına sokabilirsiniz kolay gelsin...

NOT:4.3 TÜRKİYE SURUMUNU YUKLERKEN CUSTOM ROM YUKLU 4.2.2DEN GECMEYIN. STOK 4.2.2 YUKLEYIN OYLE GECIN. (4.2.2 custom rom kullanan kişiler içindir)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Nextman ve eyesche

eyesche

Üye
Selam benim telefonum paralel ithalat ürünü kies ekranında daha önceden yazılım güncelleştirme desteklenmiyor yazıyordu ama ne hikmetse düzeldi ben birşey yapmadım şuan en son sürüm diyor fakat THR olduğu için diyor henüz İran 4.3 e geçmedi ben cihazımı TUR yapmak imei ve seri no kaybı yaşamamak sayaç arttırmadan 4.3 e geçmek ve Türkiye 4.4 e geçtiğinde aynı anda kies ten geçebilmek istiyorum yani sanki Türkiye'den alınmış gibi pararlel ithalat değilmiş gibi bana daha detaylı yardımcı olursanız sevinirim şuanki THR orjinal rom un üzerine bunu direkt olarak odinle kurarsak telefon sıkıntı yaratmaz mı sonuçta tamamen farklı bir ülke kodu çoğu anlatımda geriye dönük Türkiye romuna sonra bir üst Türkiye romuna geçiş şeklinde anlatımlar var o yüzden kafam karıştı

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
Selam benim telefonum paralel ithalat ürünü kies ekranında daha önceden yazılım güncelleştirme desteklenmiyor yazıyordu ama ne hikmetse düzeldi ben birşey yapmadım şuan en son sürüm diyor fakat THR olduğu için diyor henüz İran 4.3 e geçmedi ben cihazımı TUR yapmak imei ve seri no kaybı yaşamamak sayaç arttırmadan 4.3 e geçmek ve Türkiye 4.4 e geçtiğinde aynı anda kies ten geçebilmek istiyorum yani sanki Türkiye'den alınmış gibi pararlel ithalat değilmiş gibi bana daha detaylı yardımcı olursanız sevinirim şuanki THR orjinal rom un üzerine bunu direkt olarak odinle kurarsak telefon sıkıntı yaratmaz mı sonuçta tamamen farklı bir ülke kodu çoğu anlatımda geriye dönük Türkiye romuna sonra bir üst Türkiye romuna geçiş şeklinde anlatımlar var o yüzden kafam karıştı

yukarıdaki işlemleri yaparsaniz hiçbir sıkıntı olmaz.

• Beğen
Tepkiler: eyesche
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi

eyesche

Üye
Herşey tamamlandı çok çok teşekkür ederim aylardır gına gelmişti sayacı nasıl görebilirim ilerlemiş mi diye?

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
    Konu Sahibi

eyesche

Üye
onları hallettim çoktan zaten

Anil-D

Anil-D

Üye
kingo root ile root yapıp knoxu silsem giermiki

Karanlık97

Karanlık97

Üye
Çok teşekkür ederim cihazım PAKistan gözüküyordu. TURkiye yaptım. Root'uda kaldırdım. ^^ Warranty = 0

firat996

Üye
Telefonu unroot yapınca garanti geçerli oluyor dimi?

• Beğen
Tepkiler: Senyor Keş

firat996

Üye
Şuan pc dolu gece denicem sonucu bildiririm. İlgin ve yardımın için ayrı teşekkür ederim.

Üst Alt