Galaxy S4 Bazı Özelliklerin Videolu İncelemesi Sızdı !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tapatalk

tapatalk

Üye
bu çinli çakallar videolarla felaket oynuyo bide çakma çin telefonunu bize s4 diye yediriyo olabilirler.

MaxipmaN

Üye
tip fail

fk555897

fk555897

Üye
Ben fake olduğunu sanmıyorum. Videoları yarın izleyeceğim.

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5893333' Alıntı:

Yada daha iyisini bulup eklesin dimi Süleyman :)

Aynen öyle abi :) Çünkü oynansa ya da şoplansa bariz belli olurdu. :evet:

Samet.25

bence tasarım cok güzel ama ekran olayını abartmıs cok büyük arkadaslar cebe sıgmaz kolay kolay minyon tipli olsam kesinlikle tercıh etmem cunku tek elle rahat kullanılacak bi telefon gibi durmuyo sokakta filan biriyle konusurken rahatlıkla kapkaça ugrayabılırsınız ve bırıyle carpıssanız elınızden cok kolay düser ayrıca böyle sistemde bi telefon arayıcıyı kılıt ekranını cok gec acıyo bence samsung s serisini s3 ile kapatacaktı s4 e hiç girmeyecekti s3 güzel yerlere gelmişken bıraksaydı yenı serilere yönelseydi fazla satılmaz gibi özellikle note 2 kullananlar ilerde bunu tercıh edeceklerini sanmam

pRime.

pRime.

Üye
ben bir yenilik göremedim kendi açımdan konuşacak olursam. galaxy s3 note karışımı bir cihaz olmuş. geri kalan şeyler bilindik android.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
ben bir yenilik göremedim kendi açımdan konuşacak olursam. galaxy s3 note karışımı bir cihaz olmuş. geri kalan şeyler bilindik android.

video izlerken gözlerini ayırdın mı video'yu durduruyor ama tekrar ekrana bakınca video devam etmiyo :D ne anladık daha gözle kontrol teknolojisinden?

pRime.

pRime.

Üye
onlar yapılması çok zor şeyler değil abi. Yazılımla onlar diğer cihazlara gelir. Bizde el hareketleriyle kontrol için Air UI gibi uygulamalar var mesela. Cihaza kötü demiyorum ama her zamanki galaxy olmuş bence.

emreli01

emreli01

Üye
samsung s4 ile htc one ve xperia z yi yakalayamıcak bence
adamlar bi gram tasarımda oynaz mı :D

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
onlar yapılması çok zor şeyler değil abi. Yazılımla onlar diğer cihazlara gelir. Bizde el hareketleriyle kontrol için Air UI gibi uygulamalar var mesela. Cihaza kötü demiyorum ama her zamanki galaxy olmuş bence.

Applelasiyor diyorsun yani abi?

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye

Bende kötü demiyorum donanım ve özellikler yerinde ama tasarım fakiri olmuş cihaz :)

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];5897378' Alıntı:

Bende kötü demiyorum donanım ve özellikler yerinde ama tasarım fakiri olmuş cihaz :)

Açıkçası ben de serdar abiye katılıyorum. iPhone lasmaya basladi galaxy serisi artik. Tasarim ayni, birkac yeni ozellik, buyut ekrani sur piyasaya

tapatalk

tapatalk

Üye

Açıkçası ben de serdar abiye katılıyorum. iPhone lasmaya basladi galaxy serisi artik. Tasarim ayni, birkac yeni ozellik, buyut ekrani sur piyasaya
diğerleri hiçbişey yapmıyo bunun için gözler bu 2 seriye çevriliyo :D

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
foreverthe

foreverthe

Üye
Beni S3 kadar heyacanlandırmadı. S5 ya da İphone6 beklicem :)

tapatalk

tapatalk

Üye

Xperia z de daha cok yenilik var, htc one da daha cok yenilik var onceki modellerine gore :oke:
xperiaz su geçirmiyo bu benim için bişey ifade etmiyo ,htc one da arayüz değişti ultrapixel diye bişey geldi ne işe yarıyo fark mı yaratıyo hayır sıkıntı elle tutulur sağlam bişeyin gelmemesi

Türe

Türe

Üye
    Konu Sahibi
xperiaz su geçirmiyo bu benim için bişey ifade etmiyo ,htc one da arayüz değişti ultrapixel diye bişey geldi ne işe yarıyo fark mı yaratıyo hayır sıkıntı elle tutulur sağlam bişeyin gelmemesi

Tamam dostum sana gore öyledir. :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt