Galaxy S3'ten Bir Rekor Daha

 • 8 Ekim 2012
 • 407 Okunma
 • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Samsung'un amiral gemisi Galaxy S3'ün rekor üzerine rekor kırmaya devam ettiğini görüyoruz. Son olarak cihaz, T-Mobile'ın tüm zamanlar satış rekorunu kırmayı da başardı.


  Dün akşam saatlerinde T-Mobile tarafından atılan bir Tweet, Samsung'un amiral gemisi Galaxy S3'ün tüm zamanlarda T-Mobile'ın en çok satan telefon modeli olduğunu ortaya çıkardı.T-Mobile'ın resmi Twitter hesabından atılan Tweet'te, "Samsung Galaxy S3'ün T-Mobile'ın tüm zamanlarda en çok satan cep telefonu olduğunu biliyor muydunuz? Eğer cihazınızı seviyorsanız, bu Tweet'i Retweet edin." cümleleri yer aldı.Burada önemli ve dikkat çekici olan ise, piyasaya sürülmesinin üzerinden neredeyse 4 ay geçmişken Samsung Galaxy S3'ün böyle bir satış rakamına ulaşması oldu.Hatırlarsanız T-Mobile, Samsung Galaxy S3'ün resmi satışına 21 Haziran tarihinde başlamıştı. Aradan geçen 3.5-4 aylık süreçte satışların bir hayli iyi gittiğini görmüş olduk.

  Alinti: SDN
   


  Yazan: MoonLife01
 2. Haber Icin Tesekkurler ..

  Ama Bu Yeni Bir Rekor Degil Tabiki .. Normal Bir Durum .. Ve Haber 1 Ay Oncesine Kadar Eski .. Okudugumu Hatirliyorumm .. =]
   
 3. SDN'de daha bugün çıktı bu haber yeni haber yani :)
   
 4. İphone killer :ehe
   
  4PuNiSHeR bunu beğendi.
 5. telefonu eline aldığında zaten kalitesini gösteriyor güzel telefon
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/01/2019 - 11:24