Galaxy S3 Mini önerir misiniz?

 • 7 Mart 2013
 • 1892 Okunma
 • 17 Cevap

 1. 2 aya kadar cep telefonu almayı düşünüyorum. Kendi araştırmalarım sonucu Galaxy S3 mini'de karar kıldım. Fiyat olarak aynı seviyede başka telefon önerir misiniz?
   


  Yazan: Cross.FireX
 2. s3 mini güzel bir cihaz alınabilir.
   
 3. arkadaşlar merhaba. Geçen telefonumun ekraninin içi epey bi toz olmuştu bende telefonu söküp ekrani içten temizledim. Sonra olmasi gerektiği gibi telefonun parçalarini birleştirdim. Ama bu seferde telefonun ekrani gitti. Komple simsiyah oldu, sadece alttaki 3 tane tuşun işiği yaniyo dokunmatik ekranda hiç bi işik yok. Telefon açiliyo ama ekran gelmiyo yani anliyacağiniz. Telefonun markasi da nokia c6-01. Telefoncuya getirsem bi dünya masraf çikacak çünkü daha geçen ekranini değiştirdim kirilmişti tam 200 lira para ödedim. Bana yardimci olursaniz sevinirim.
   
 4. arkadaşlar merhaba. Geçen telefonumun ekraninin içi epey bi toz olmuştu bende telefonu söküp ekrani içten temizledim. Sonra olmasi gerektiği gibi telefonun parçalarini birleştirdim. Ama bu seferde telefonun ekrani gitti. Komple simsiyah oldu, sadece alttaki 3 tane tuşun işiği yaniyo dokunmatik ekranda hiç bi işik yok. Telefon açiliyo ama ekran gelmiyo yani anliyacağiniz. Telefonun markasi da nokia c6-01. Telefoncuya getirsem bi dünya masraf çikacak çünkü daha geçen ekranini değiştirdim kirilmişti tam 200 lira para ödedim. Bana yardimci olursaniz sevinirim.

   
 5. merhaba s3 mini de uygulamaları hafıza kartına taşıma veya kurma seçeneği yok herkes bu sorundan şikayetçi bilginiz olsun
   
 6. Bu mini s3 çakması gibi geliyor bana
   
 7. Samsung galaxy S3 al. Daha iyi oynarsın oyunları vs. Ama oyun oynamazsan Nokia Lumia 620 al.
   
 8. Xperia p bence kat kat iyi
   
 9. N4 uzun haliyle Nexus 4
   
 10. Aynı fiyat seviyesinde demiş
   
 11. s3 mini fiyatına demiş :D
  sende s3 tavsiye ediyorsun

  - - - Eklendi - - -

  Nexus 4 ile s3 mini aynı fiyatdami? :hmmm
   
 12. Kusura bakmayın orayı okumadıydım ozaman Nexus
   
 13. Yorumlarınız için teşekkürler. Xpreia P biraz tipsiz gibi geldi bana. Çoğunluk S3 mini diyor galiba :)
   
 14. böyle birşey yok artık hafıza kartına taşıma yöntemleri var ben şu an s3 mini kullanıyorum gerçekten cok memnunum tavsiye ederim
   
 15. 100 yılın hortunu yaptığınız için tebrik ediyoruz kupanızı biz mi kargolayalım yoksa siz gelip alıcakmısınız ?
   
 16. 625 bak :D
   
 17. Bence HTC Desire X daha iyi bir secim olur.
   
 18. ben de desire x düşünüyordum s3 mini ile arasında kararsız kaldım çünkü desire x gpu'su adreno 203 ve bana çok düşük geliyor. benim wildfire s'in üstünde bile adreno 200 var.
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
18/01/2019 - 23:34