Galaxy S3 i9300 telefonum bozuldu acil yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

maybek

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 i9300 telefonum bozuldu acil yardım lütfen
arkadaşlar bloketa v9 yüklerken sebeke gitti. ekrana cerceve içerisinde bazı yazılar geldi.ana ekranda devamlı var. bir yere girerken kayboluyor. ve şebeke işini bir türlü yapamadım. forumdaki modem ve kernel yamalarını yapmaya çalışıyorum. modem dosyasını cwm den yüklerken hata mesajı veriyor. yardım edin telefonu kırmama az kaldı
arkadaşlar lütfen yardım edin
ekranda bir cerceve içinde yeşil yazılar
sürekli kalmaya devam ediyor

kemalcan5497

kemalcan5497

Üye
Başka rom yada stock romu denedinmi

maybek

Üye
    Konu Sahibi
Aklıma gelen her şeyi denedim. Ne kadar değişik rom varsa denedim. Çerçeve içinde sistemle ilgili yazılar var. En sonunda Crithmas adlı romu kurdum telefon düzeldi o rom da 4.3 uyumlu. Eski bir rom. Tekrar blokta veya farklı romlar yüklemeye kalkınca yine bozuluyor. Zaten telefonu değiştirmeyi düşünüyordum. Bahane oldu hemen lg g3 32gb aldım. Yardım etmeye çalıştığım için teşekkür ederim. Sağol
Bu arada reklam yaptığım zannedilmesin çünkü ram dan dolayı s3 biraz canımı sıkıyordu. G3 32gb, 3gb rama sahip. Şimdilik çok memnunum. Herkese tavsiye ederim. Tekrar teşekürler

The Shadow

The Shadow

Üye
Aklıma gelen her şeyi denedim. Ne kadar değişik rom varsa denedim. Çerçeve içinde sistemle ilgili yazılar var. En sonunda Crithmas adlı romu kurdum telefon düzeldi o rom da 4.3 uyumlu. Eski bir rom. Tekrar blokta veya farklı romlar yüklemeye kalkınca yine bozuluyor. Zaten telefonu değiştirmeyi düşünüyordum. Bahane oldu hemen lg g3 32gb aldım. Yardım etmeye çalıştığım için teşekkür ederim. Sağol
Bu arada reklam yaptığım zannedilmesin çünkü ram dan dolayı s3 biraz canımı sıkıyordu. G3 32gb, 3gb rama sahip. Şimdilik çok memnunum. Herkese tavsiye ederim. Tekrar teşekürler
:rica: Her görüşe saygı duyarım :oke: Hayırlı olsun :)

Son düzenleme:
kemalcan5497

kemalcan5497

Üye
Hayırlı olsun iyi günlerde kullan samsungtan çok çok daha iyi bir model

maybek

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim

Üst Alt