Galaxy S3 Galeri Gizleme Destek Lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Zen17

Zen17

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 Galeri Gizleme Destek Lütfen
Arkadaşlar bir galaxy s3 kullanıcısı olarak galerimde herkeste olabileceği gibi özel fotoğraflar ve videolar var. Bunları nasıl gizleyebilirim? Telefonda şifre var. Bu nedenle pek kaygılı değilim ama Şifremi bilen kardeşim, yakın arkadaşlarım var. Degistirsem de ogrenirler zaten. Galeriyi veya tüm fotoğrafları gizlemek istemiyorum. Sadece birkaç fotoğrafı nasıl gizleyebilirim veya sifreleyebilirim? Biraz acil yardım lütfen:hmmm

Zen17

Zen17

Üye
    Konu Sahibi
Allah senden razı olsun kardeşim canavar gibi çalışıyor uygulama maşallah :) Yine de başka fikri olan varsa almak isterim, uygulamaya bi şey olur falan yedekte dursun. Tekrar teşekkürler...

vkfkbr

vkfkbr

Üye
ozel resimlerini bir klasore topla bos bir metin belgesi ac dosyayi farkli kaydet adi ".nomedia" olsun, galeri o klasoru gostermez. -tirnaklar yok noktadan sonra nomedia yazilacak baska uzantida olmayacak. yapamazsan .nomedia diye googleda ara.-

Zen17

Zen17

Üye
    Konu Sahibi
ozel resimlerini bir klasore topla bos bir metin belgesi ac dosyayi farkli kaydet adi ".nomedia" olsun, galeri o klasoru gostermez. -tirnaklar yok noktadan sonra nomedia yazilacak baska uzantida olmayacak. yapamazsan .nomedia diye googleda ara.-

Galeride boş metin belgesi aç derken? Gerisi tamam da orayı anlamadım.

vkfkbr

vkfkbr

Üye
Galeride boş metin belgesi aç derken? Gerisi tamam da orayı anlamadım.

en rahatı bu program. yazdığım işi yapıyor.

Üst Alt