Galaxy S2 Rom Ve Root Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

mmysterious61

Üye
    Konu Sahibi
sen 2.3.6 yı önce stock olarak 4.1.2 yüklemelisin sen bu bütün işlemleri 2.3.6 ya yapamazsın zaten.
Tamamdır her şeyi dediğiniz gibi yaptım artık choose zip from sd carda tıklayabiliyorum ancak bir şey soracağım ekstra hafıza kartım çok küçük boyutu yetmiyor romu telefonun kendi hafızasına atıp yüklesem olmaz mı ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Olur yüklemeyi deneyebilirsin rom omeganın bu sürümü wipe olmadığını hatırlıyorum.

mmysterious61

Üye
    Konu Sahibi
Olur yüklemeyi deneyebilirsin rom omeganın bu sürümü wipe olmadığını hatırlıyorum.
Peki telefon hafızasından yüklemek için cwm moda girdiğimde ilk önce factory reset sonra wiphe cache yapıcam sonra telefon hafızasındaki omega dosyasını nereden bulacağım ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
hayır bu işlem sıraları farklı omega rom dosyasını yükleme işlemi sorunsuz olursa kendisi yapcak o işlemi kurmaya çalıştığında

İşlemi tekrar hatırlatayım recovery modda açıp internal zip sd card olan bölüme tıkla ordan rom dosyasını bul ve yes install üzerine gel ok de tamamdır.

mmysterious61

Üye
    Konu Sahibi
hayır bu işlem sıraları farklı omega rom dosyasını yükleme işlemi sorunsuz olursa kendisi yapcak o işlemi kurmaya çalıştığında

İşlemi tekrar hatırlatayım recovery modda açıp internal zip sd card olan bölüme tıkla ordan rom dosyasını bul ve yes install üzerine gel ok de tamamdır.
Hafıza kartı yokken chose zip froma tıklanılmıyor malesef herhalde yeni hafıza kartı almak zorunda kalacağım

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Ben hafıza kartsız denemiştim ama sen öylede deneyebilirsin.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Var odin rom var rootlu olması lazım pcden kur ama omega deil

mmysterious61

Üye
    Konu Sahibi
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Root olsunmu olmasınmı ? bence sen beni dinle ben yorulmam sabaha kadar yazarım yükle son stock romu olsun bitsin :oke:

• Beğen
Tepkiler: mmysterious61

mmysterious61

Üye
    Konu Sahibi
Root olsunmu olmasınmı ? bence sen beni dinle ben yorulmam sabaha kadar yazarım yükle son stock romu olsun bitsin :oke:
Benim cihaz yurtdışı pasaport kayıtlı olduğu için son stock rom randıman vermiyor kilit ekranında sorunlar yaşıyorum zaten şu anda o yüklü en son onu yükledim :)Root olabilirde olmayabilirde farketmez siz bana kaynağını söyleyin :)
Benim cihaz yurtdışı pasaport kayıtlı olduğu için son stock rom randıman vermiyor kilit ekranında sorunlar yaşıyorum zaten şu anda o yüklü en son onu yükledim :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Cihazın numarası ne bunu keşke baştan söyleseydin ? 9100G mi yoksa

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Ozaman tamam ama imei sıkıntısı yaşayabilirsin imei klon yok değilmi ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Tamam ozaman hafıza kartı bulup dediklerimi aynı şekilde denemelisin.diğer sayfalarda verdiğim videodaki gibi

mmysterious61

Üye
    Konu Sahibi
Tamam ozaman hafıza kartı bulup dediklerimi aynı şekilde denemelisin.diğer sayfalarda verdiğim videodaki gibi
Dediklerinizi aynı şekilde deneyeceğim ancak en erken yarın saat 4 gibi hafıza kartı bulabilirim o zamana kadar beni idare edecek odin ile yüklenen güzel bir rom tavsiyesinde bulunur musunuz ? Veya ben nereden bulabilirim baktıklarımın hepsi hafıza kartı ile yükleniyor...

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Genel yükleme şekil zip dosyalıdır.Onedenle zor ama zaten stock rom yükeyipte root yapsanızda aynı şey :oke:

mmysterious61

Üye
    Konu Sahibi
Genel yükleme şekil zip dosyalıdır.Onedenle zor ama zaten stock rom yükeyipte root yapsanızda aynı şey :oke:
Tamamdır ben şimdi gittim hafıza kartı aldım 4.1.2 yi yükledim root yaptım sd card a girip omega dosyasını buluyorum omega dosyasının neresinde olacak zip ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Arkadaşım rom dosyasının zaten kendisi zip dosyası onu secip yukleyeceksin lutfen verdiğim videoyu izlermsin.

Üst Alt