galaxy s2 kullananlar bakabilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mpy

mpy

Üye
    Konu Sahibi
galaxy s2 kullananlar bakabilir mi?
Özellikle şarjdayken ekranda bir kararsizlik hissediyormusunuz. Şöyle test edebilirsiniz: bildirim çubugunu çekip ekranin ortasında bir yerde tutmaya çalışın. Titreme olacak mı bir bakın. Herzaman oluyor ama şarjdayken iyice abartıyor.

avcitalip

avcitalip

Üye
evet bazen oluyor,dediğin şey bazen benim s3'te de oluyor yazılımsal TouchWiz bugları işte ne yaparsın...

- - - Eklendi - - -

hatta dikkat ettiysen ekran bazen hiç kilitlenmiyor...

nebulafire

Üye
arkadaşlar şarj da oluyorsa bu problem şarj aletinde vardır sorun. yada kaçak vardır. tüm dokunmatik telefonlar da olur bu dediğiniz şarj aleti bozuksa eğer.

mpy

mpy

Üye
    Konu Sahibi
S2 sahipleri deneyip sonucu yazsin lutfen. Ekranda birseyi sabit tutmak imkansiz. Orijinal sarj aleti kullaniyorum. Eger bu sorun s2lerin hepsinde varsa cok buyuk bir dinanim hatasi bence. Kullanimi cok etkiliyor malum telefonlarin en genel ozelligi dokunmatik olmasi.

- - - Eklendi - - -

S2 sahipleri deneyip sonucu yazsin lutfen. Ekranda birseyi sabit tutmak imkansiz. Orijinal sarj aleti kullaniyorum. Eger bu sorun s2lerin hepsinde varsa cok buyuk bir dinanim hatasi bence. Kullanimi cok etkiliyor malum telefonlarin en genel ozelligi dokunmatik olmasi.

Ramatata

Ramatata

Üye
Çok Rahat duruyor sıkıntı yok bende

avcitalip

avcitalip

Üye

- - - Eklendi - - -

bizde o kadar yok senin sorun farklı :evet: ayrıca artık kardeşimin s2'si de yapmamaya başladı yeni romdan sonra...

- - - Eklendi - - -

sanırım virüs falan girmiş...

Ownexry

Üye
saa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt