galaxy s2 kullananlar bakabilir mi?

• 10 Mart 2013
  • 824 Okunma
  • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Özellikle şarjdayken ekranda bir kararsizlik hissediyormusunuz. Şöyle test edebilirsiniz: bildirim çubugunu çekip ekranin ortasında bir yerde tutmaya çalışın. Titreme olacak mı bir bakın. Herzaman oluyor ama şarjdayken iyice abartıyor.

Yazan: mpy
  2. evet bazen oluyor,dediğin şey bazen benim s3'te de oluyor yazılımsal TouchWiz bugları işte ne yaparsın...

- - - Eklendi - - -

hatta dikkat ettiysen ekran bazen hiç kilitlenmiyor...

3. arkadaşlar şarj da oluyorsa bu problem şarj aletinde vardır sorun. yada kaçak vardır. tüm dokunmatik telefonlar da olur bu dediğiniz şarj aleti bozuksa eğer.

4. mpy

mpy
    S2 sahipleri deneyip sonucu yazsin lutfen. Ekranda birseyi sabit tutmak imkansiz. Orijinal sarj aleti kullaniyorum. Eger bu sorun s2lerin hepsinde varsa cok buyuk bir dinanim hatasi bence. Kullanimi cok etkiliyor malum telefonlarin en genel ozelligi dokunmatik olmasi.

- - - Eklendi - - -

S2 sahipleri deneyip sonucu yazsin lutfen. Ekranda birseyi sabit tutmak imkansiz. Orijinal sarj aleti kullaniyorum. Eger bu sorun s2lerin hepsinde varsa cok buyuk bir dinanim hatasi bence. Kullanimi cok etkiliyor malum telefonlarin en genel ozelligi dokunmatik olmasi.

5. Çok Rahat duruyor sıkıntı yok bende

6. bizde o kadar yok senin sorun farklı :evet: ayrıca artık kardeşimin s2'si de yapmamaya başladı yeni romdan sonra...

- - - Eklendi - - -

sanırım virüs falan girmiş...

7. saa

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 09:25