Galaxy Round Ve Galaxy Note 3 Yan Yana

 • 10 Ekim 2013
 • 385 Okunma
 • 2 Cevap

 1. Samsung, geçtiğimiz ay sunduğu Galaxy Note 3 akıllı telefon ve Galaxy Gear akıllı saatinin üzerinden fazla bir zaman geçmeden yeni bir akıllı telefonu ile daha karşımıza geldi. Galaxy Gear olarak adlandırılan bu yeni akıllı telefon kavisli ekrana sahip dünyanın ilk akıllı telefonu olma özelliğine sahip.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Daha önce Samsung ve LG tarafından Curved TV olarak adlandırılan televizyon modellerinde karşımıza çıkan kavisli ekran, şimdi daha da küçülerek, akıllı telefonlarda cebimize girmeye hazırlanıyor. Samsung yeni akıllısını bugün satışa sunuyor.

  Ancak şu an için sadece Samsung’un ana vatanı Güney Kore’de satışa sunulacağını belirtelim. Çok yakın tarihte Avrupa ya da ABD’de sunulması beklenmiyor. Kesin olmasa da belki de hiç sunulmayabilir.

  Teknik özellik olarak Galaxy Note 3‘e benzer yapı içeriyor. Baktığımızda 5.7″ büyüklüğünde 1920×1080 piksel fu ll HD Super Flexible AMOLED ekran, 2.3Ghz dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 800yonga seti, 3GB sistem belleği, 32GB dahili veri kapasitesi, 13MP arka kamera ve 2MP kamera gibi teknik özelliklere sahip.

  Galaxy Round için videolar da gelmeye devam ediyor. Yeni bir video daha geldi, bu video da Galaxy Round ile Galaxy Note 3‘ü yan yana görebiliyoruz.



  Galaxy Round ve Galaxy Note 3 yan yana
   


  Yazan: ANIL
 2. Elde durunca güzelmiş aslında, yine de garip duruyor. Donanımı da mı eğmişler ki? Nasıl olmuş? :D
   
  .caner. bunu beğendi.
 3. .?
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
16/02/2019 - 01:54