Haber Galaxy Note7'nin iris tarayıcısı ZAUBA'da göründü

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Galaxy Note7'nin iris tarayıcısı ZAUBA'da göründü
Samsung, kısa bir süre sonra önemli bir akıllı telefon duyurusunu gerçekleştirecek. Galaxy Note7 olarak adlandırılacak olan bu yeni akıllı telefon firmanın S-Pen destekli Galaxy Note ailesinin en yeni üyesi olacak ve aslında Galaxy Note6 adı ile gelmesi gelerek akıllı telefon Galaxy S serisi ile numara eşitleme amacı ileGalaxy Note7 olarak sunulacak.

Galaxy Note7 akıllı telefon hakkında bir çok farklı kanaldan bilgiler geliyor ve bunlardan bir tanesi de cihazın iris tarayıcı ile sunulacak olması. İrisi tarayıcısı, parmak izi tarayıcısına göre çok daha fazla güvenlik sunarken, ayrıca yine parmak izi tarayıcısı da akıllı telefonda bulunacak.

Galaxy Note7'nin ortaya çıkan görselleri iris tarayıcısını ortaya çıkarmıştı ve şimdi de Hindistan üzerinden doğrulama geldi. Hindistan'a giriş yapan gümrüklü malların takip edildiği ZAUBA'da iris tarayıcının bu ülkeye gönderildiği görülüyor. Akıllı telefon SM-N930F model numarası ile listelenmiş.

İddialara göre 5.8" büyüklüğünde ve 2560x1440 piksel Quad HD çözünürlüğünde Super AMOLED dokunmatik ekran ile sunulacak olan akıllı telefonun ekranı ayrıca firmanın edge modelleri gibi iki yanı kavisli olacak.

Qualcomm'un kısa süre önce duyurduğu Snapdragon 821 yonga seti ile Samsung Exynos 8893 yonga setinden güç alacak olan yeni Galaxy Note7 akıllı telefon 4GB ya da 6GB dahili veri kapasitesi içerecek ve ayrıca 64GB dahili veri kapasitesi ile sunulacak.

Google Android 6.0.1 Marshmallow mobil işletim sistemi üzerinde çalışacak olan akıllı telefon 12MP arka kamera ve 5MP ön kamera içerecek.

Galaxy Note7'nin iris tarayıcısı ZAUBA'da göründü

• Beğen
Tepkiler: hasan3472ty

Luck Star

Luck Star

Üye
3.7m yazıyor sanırım megapixel olsa gerek :hmmm

GH96 da yedek parça kodu. 1009A'da modeli. Yani kamera 3.7mp sanırım...

furyzer0

furyzer0

Üye
Bakalım bizimkilerden hızlı mı yavaş mı olacak :D

Sent from mTalk using lumia950

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
ev ortamında karanlıkta ışığın az olduğu yerlerde çok iyi çalışmaz diye düşünüyorum :hmmm

furyzer0

furyzer0

Üye
ev ortamında karanlıkta ışığın az olduğu yerlerde çok iyi çalışmaz diye düşünüyorum :hmmm
Benim cihazda var fark etmiyor sadece aşırı güneşte gözlüklü bazen algılamıyor onun dışında 0.5 saniye ile 3 saniye arasında açıyor

Emre

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Bunun android 4.0'da eklenen yüz tanımadan ne farkı var? Saçma olmuş.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

furyzer0

furyzer0

Üye
Bunun android 4.0'da eklenen yüz tanımadan ne farkı var? Saçma olmuş.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yüz tanıma değil çok farklı
1-çok daha hızlı(benim cihazdaki 0.5-3 saniye aralığında açıyor genelde 1.5 saniyenin altında)
2-ışık faktörü yok(ışıksız ortamda da tanıyor)
3-çok çok daha güvenli yüz tanımaya telefonun sahibinin resmini tut açar parmak izine uç boyutlu model parmak tut açar ancak iris tarayıcısı sadece sahibin gözünden açıyor yapay olarak taklit edilemiyor ayrıca ölü gözler de açmıyor.

Son düzenleme:
Enes

Enes

Üye
Yüz tanıma değil çok farklı
1-çok daha hızlı(benim cihazdaki 0.5-3 saniye aralığında açıyor genelde 1.5 saniyenin altında)
2-ışık faktörü yok(ışıksız ortamda da tanıyor)
3-çok çok daha güvenli yüz tanımaya telefonun sahibinin resmini tut açar parmak izine uç boyutlu model parmak tut açar ancak iris tarayıcısı sadece sahibin gözünden açıyor yapay olarak taklit edilemiyor ayrıca ölü gözler de açmıyor.

ölü gözler ?

Üst Alt