Öneri Galaxy Note FE(Fan Edition) Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Anıl Umut

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Galaxy Note FE(Fan Edition) Hakkında
Merhaba arkadaşlar,biliyorsunuz ki Note 7 birçoğumuzun beğendiği fakat daha alamadan mefta olmuş bir cihazdı.Bu sene ise aynı parçalar kullanılarak telefonun hemen hemen birebiri yapıldı ve ismini Note FE yaptılar.Şu an Türkiye'de bu telefonu ithalatçı garantili veren bilindik siteler mevcut.Oraya yapılan kullanıcı yorumları beni pek tatmin etmedi,sizlere sormak istedim.
Bu telefonu halihazırda kullanan veya almayı düşünen var mıdır?Görüşlerini paylaşabilir mi acaba?
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Anıl bir arkadaşım kullanıyor ama oldukça memnun olduğunu söylüyor, senin fikrini değiştiren konu başlığı ne?

vedat1966

vedat1966

Üye
Tek sıkıntısı batarya olan bir telefon eğer orjinal olmayan bir batarya takılırsa alınabilir.

SM-N910G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Anıl Umut

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Anıl bir arkadaşım kullanıyor ama oldukça memnun olduğunu söylüyor, senin fikrini değiştiren konu başlığı ne?
Valla Doğuş telefonun rengi,tarzı ,Note 8 gibi ekranı kaplayan sanal tuş olmaması çok cezbediyor beni.Ama bildiğin gibi Telefon 2016'nın. Montaj 2017,fiyat 2018 yılının.Bi acayip durumlar yani.Zamanla talep çok artacaktır diye düşünüyorum bu cihaza.
Garantisi,ön kamerası,beyaz dengesi ve şu kıvrık ekranları da düşmeye/çizilmeye karşı koruyacak bir şey bulamama korkusu aklımı çeliyor.Bu durumlar çözüme kavuşmadı henüz kafamda.Deneyemedim de telefonu,yok hiç bir yerde.
Tek sıkıntısı batarya olan bir telefon eğer orjinal olmayan bir batarya takılırsa alınabilir.

SM-N910G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Batarya problemini çözdüklerine inanıyorum ben.Aynı hatalı telefonu piyasaya sürseler,ortada Samsung kalmaz.

Üst Alt