Haber Galaxy Note 8'in Tanıtım Tarihi Açıklandı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Galaxy Note 8'in Tanıtım Tarihi Açıklandı
Samsung, muhtemelen Galaxy Note 8 tanıtımını yapacağı bir sonraki Unpacked etkinliğinin tarihini açıkladı.

Samsung, Galaxy Note 8'i duyuracağı ve New York'ta düzenlenecek olan bir sonraki Unpacked etkinliği için basın mensuplarına resmi olarak davetiye göndermeye başladı. Davetiye üzerinde, incecik alt ve üst kenarları ile çerçevesiz kenarları olduğu görülen Infinity Display üzerinde bir tanıtım etiketi yer alıyor. Bu da Galaxy Note 8'in 2:1 ekrana sahip olacağını doğruluyor.

Dahası, bu davetiye görseli, Note 8'in alttaki ön çerçeveden önemli ölçüde daha büyük bir çerçeveye sahip olacağı yönündeki bir söylentiyi de boşa çıkarıyor.

Samsung'un Galaxy Note 7 ile yaşadığı sorunların, şirketin satışlarını veya itibarını etkilemediğini görmekten memnuniyet duyuyoruz. Bunun kanıtı, Galaxy S8 ve S8 + 'in satış performansıyla birlikte ortaya çıktı. Sonuçta, Galaxy Note8, Galaxy Note5 müşterilerinin uzun süredir bekledikleri bir akıllı telefon olacak: Note5'e uygun, alevler içinde patlamayacak bir halef.

Samsung Galaxy Note8'in Galaxy S8 ve S8 + ile aynı dahili donanıma sahip olması bekleniyor Amerika Birleşik Devletleri'nde Qualcomm Snapdragon 835 yonga seti veya uluslararası versiyonunda 4GB RAM'li bir Exynos 8895 yonga seti ve tamamen suya dayanıklı metal ve cam yekpare tasarımı öne çıkan özellikleri arasında yer alacak. Asıl önemli olan ise Galaxy Note 8'in çift kamera kurulumuna sahip olacağı. Ancak Samsung'un bu özellik için Galaxy Note 9'u da bekleyebileceği iddia,ediliyor.

Bir kaç haftadır iddia edilen 23 Ağustos tarihi, Samsung'un yayınladığı bu etkinlik davetiyesi ile doğrulanmış oldu.

Galaxy Note 8'in Tanıtım Tarihi Açıklandı

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Agustos ayı tanıtımlarla geçecek ifa yaklasıyor yavas yavas note 8 s8 arasında pek fark yok ekran olarak 6.3 yada 6.4 konuşuluyor bakalım samsung tarafı pek özellik sunmucak bilindik seyler

• Beğen
Tepkiler: Buğra

technogamer2345

Üye
Alıştıra alıştıra gidiyor fiyat politikası. 4500 5000 civarı çıkıcak 1 2 model. Sonra da 5500 diye yükselir.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Yeni modellerin fiyatı elbet artacaktır ama nereye kadar böyle gidecek bilmiyorum yakında 1000 dolar civarını geçecek gibi yurt dışı fiyatları da

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Fiyatlar yükseldikçe rekabet pek olmaz artık herne olursa olsun elinizdeki cihazın kıymetini bilin ona göre düsünün.

• Beğen

technogamer2345

Üye
Fiyatlar yükseldikçe rekabet pek olmaz artık herne olursa olsun elinizdeki cihazın kıymetini bilin ona göre düsünün.

öyle bi olurki. şuanki fiyatlar size normal mi geliyor? günümüz cihazları çok mu ucuz??

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
öyle bi olurki. şuanki fiyatlar size normal mi geliyor? günümüz cihazları çok mu ucuz??
Konuyu yanlıs anladınız umarım fiyatlar pahlalı elinizde cihaz satmak kolay almak artık fiyat olarak makul degil zaten aşagıda olmadıgındada rekabet bulmaz

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Yurt dışından cihaz getirip almak veya ithalatçı firma garantili almak çok daha mantıklı bayağı fiyat farkı oluyor her modelde :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Bysnbad
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Bomba geliyor :ehe

• Beğen
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Bir patlama olayını çok abarttılar bu patlama samsungu pek sarsmadı dünyada halen bir numara olan bir firma satış olarak bu bir patlayan cihazın arkasında durdu durmayan baska firmalar var note 7 patlamasaydı piyasa ne olurdu siz düşünün

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Bir patlama olayını çok abarttılar bu patlama samsungu pek sarsmadı dünyada halen bir numara olan bir firma satış olarak bu bir patlayan cihazın arkasında durdu durmayan baska firmalar var note 7 patlamasaydı piyasa ne olurdu siz düşünün
Katılıyorum Samsung çok büyük bir firma sadece akıllı telefon satmıyor o sebeple bu olay firmanın ayağına ufak bir çelme takılması gibi oldu

• Beğen
Tepkiler: Bysnbad

Üst Alt