Galaxy Note 3 Galaxy Note 3 (SM-N900)

Sponsorlu Bağlantılar

Musti190738

Musti190738

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Note 3 (SM-N900)
Merhaba arkadaşlar note cihazım android 5.0 son yazılımı yüklü ben geri kitkat a düşürmek istiyorum imei de sorun çıkar mı ? Herhangi root rom vs atılmamıştır.
Not: Cihaz yurtdışından gelmiş pasaport kayıtlıdır.

Buğra

Buğra

Admin
Bazı cihazlarda farklı yöntemler ile IMEI atılabiliyor bazılarında derin sıfırlama IMEI numaralarını silebiliyor ama galaxy note 3'te hiç öyle bir şey duymadım bir şey olacağını sanmıyorum ben ama :hmmm

Musti190738

Musti190738

Üye
    Konu Sahibi
Bazı cihazlarda farklı yöntemler ile IMEI atılabiliyor bazılarında derin sıfırlama IMEI numaralarını silebiliyor ama galaxy note 3'te hiç öyle bir şey duymadım bir şey olacağını sanmıyorum ben ama :hmmm
üstteki konuda okuduydum o yüzden sordum cihaz pasaport kayıtlı imei falan atılmadı benim de aklım karıştı.

Buğra

Buğra

Admin
üstteki konuda okuduydum o yüzden sordum cihaz pasaport kayıtlı imei falan atılmadı benim de aklım karıştı.
pasaport kayıtlı ise üzerinde gelen imeiler o zaman hiç sıkıntı olacağını sanmıyorum :)
odinden eski sürüme dönünce imei silinen cihaz görmedim duymadım ben :D

Musti190738

Musti190738

Üye
    Konu Sahibi
pasaport kayıtlı ise üzerinde gelen imeiler o zaman hiç sıkıntı olacağını sanmıyorum :)
odinden eski sürüme dönünce imei silinen cihaz görmedim duymadım ben :D
galaxy s3 e bende çok attım odinle rom ama o konuyu okuyunca aklım karıştı :D direk sıfırlayıp odinle kitkat kuruyum o zaman ben lolipop çok takılıp kasılıyor şarj da hiç dayanmıyor kitkat gene bi nebze olsun iyi gelir gibi :D
@Buğra herhangi bi ülkenin rom u nu yüklesem sıkıntı olur mu peki ?

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
galaxy s3 e bende çok attım odinle rom ama o konuyu okuyunca aklım karıştı :D direk sıfırlayıp odinle kitkat kuruyum o zaman ben lolipop çok takılıp kasılıyor şarj da hiç dayanmıyor kitkat gene bi nebze olsun iyi gelir gibi :D
@Buğra herhangi bi ülkenin rom u nu yüklesem sıkıntı olur mu peki ?
şebeke sorunu olur büyük ihtimalle

Buğra

Buğra

Admin
Türkiye romu yok heralde sm-n9000q için Türkiye rom u var benim cihaz sm-n900 cihaz Türkiye den alınmadı ama
İşlemci hangisi sizinki exynos mu snapdragon olan miydi
Exynos ise Türkiye romu olur çünkü Türkiye de exynos işlemcili modeller satılıyor bildiğim kadariyla.

Musti190738

Musti190738

Üye
    Konu Sahibi
İşlemci hangisi sizinki exynos mu snapdragon olan miydi
Exynos ise Türkiye romu olur çünkü Türkiye de exynos işlemcili modeller satılıyor bildiğim kadariyla.
Exynos Octa 5420 işlemci

Musti190738

Musti190738

Üye
    Konu Sahibi
@Buğra işlemci exynos fakat türkiye stock rom yok hangisini yükleyeceğim imei vs sorun çıkartmayan

Üst Alt