Telefon Tavsiyesi Galaxy Note 2 almayi dusunuyorum

Sponsorlu Bağlantılar

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Note 2 almayi dusunuyorum
Yilbasnda babam alicakti ama alsam ne kadar kullanirm sonucta note 3 cikti?
Kamerasi gece cekimlerinde nasil?
En son aldigi guncelleme kacti ve stabilmi ?
1200 lira fiyat cokmu? Simdiden tesekkurler

fbdelisi58

fbdelisi58

Üye
Onun yerine iphone bulabilirsin . Cihaz iyi ama parasının karşılığımı o tartışılır .

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Onun yerine iphone bulabilirsin . Cihaz iyi ama parasının karşılığımı o tartışılır .
iphone 4'üm var sayılır ablam kullanıyor beğenmedim ben iphone ları iphone mantığı daha doğrusu apple mantığı güzel aslında ama ben o kadarını kaldıramam şöyleki
apple daki matık şu (yanlışşam düzeltin :) )
cep telefonu alıyorsan iphone yok ben oyun oynarım film izlerim diyorsan ipad müzikse istediğin şey ipod yok ben ofis işlerimi kolayca yapıyım hemde internette rahat rahat geziniyim diyorsan Mac. oluyo ben şimdi cep telefonu istiyorum gidip iphone 5 alsam 4 inç beni tatmin etmez bide gidip ipad 4 alsam (e fiyatı sen düşün) ki alamam.e bide şöyle bişey var iphone larda sistem tam oturmus bi halde oldugundan android e göre kapalı ve stabil bi sistem(zaten iphonelara özel herşey androiddeki facebook a bak iphone dakine bak ) ama ben gidip hem ipad hem iphone alamam :) beni aşar
note 2 beni memnun eder diye düşünüyorum 2GB RAM var 1.6 gHz işlemci 5.5 inç ekran (zaten küçücük 3.5" ten inçten bıktım) spen ve touchwiz arayüzü hoşuma gidiyor ama işte bu en son aldığı güncelleme kaç onu bulamadım kimi 4.4 aldı diyo (ne ara aldıysa) kimi 4.3 geldi en son diyor kimisi 4.1 de kaldı diyor kamerası biraz eski günümüz telefonlarına göre ama bunları kullanıcıdan duymak daha bi hoş olurdu sanki

BRKTNL

BRKTNL

Üye
3 al 3 herkesin dilinde "ah bi note 3 alabilsem" :D

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
note 2 güzel ama 3 al

• Beğen
Tepkiler: doqukans2
doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
3 al 3 herkesin dilinde "ah bi note 3 alabilsem" :D
Abi note 3 biraz pahali kacar bana cok istiyorum ama olmuyo oyle note 3 alsam 1500 2500 arasi fiyat vermisler ben note 2 yi 1100 liradan sfr buldm 350 bnm cihaz e geriye 700 750 kaldi oda babamin ellerinden oper :-D

avast

avast

Üye
Lg G2 arastir istersen herkes o fp urunu diyodu

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
avast

avast

Üye
Fp nedr acarmsniz biraz bide g2 inceleyemedm bilmiyorum yani ne blyim LG sonucta saglam bi firma olup olmadgni bilemiyorum
Lg saglam bi firma bence televizyonlarini begeniyorum samsungtan saglamdir en azindan fiyat performans urunu fp

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
bakıcam burda teknosa da vardır umarım :)

oznkrts

oznkrts

Üye
Note 2 yi tavsiye ederim dedigin gibi şu an çok uygun bi fiyatla satılıyor ayrıca s peni unutmamak lazım

• Beğen
Tepkiler: doqukans2
doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 yi tavsiye ederim dedigin gibi şu an çok uygun bi fiyatla satılıyor ayrıca s peni unutmamak lazım
Sonuna kadar katiliyorum sana spen olmasi ve arastirip buldum 4.1.2 den 4.3.1 gormus bi cihaz e tabi gormesi normal o islemciyle tabi benyilbasindan sonra beyaz note 2 aliym en iyisi herkese tesekkurler bu arada g2 begenmedim tavsiye eden arkadasada tesekkur ederim.

Üst Alt