Galaxy Nexus için Offline GPS arıyorum


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fingerback5

fingerback5

Üye
    Konu Sahibi
Başlıkta da belirttiğim gibi i9250 Nexus modeli telefonum için offline gps arıyorum.iGo'nun 1280x720 versiyonunu bir yerde bulabildim o da çalışmadı.Şu an Sygic yüklü fakat bu da internet istiyor sanırsam Wi-Fi bağlı olmadığı zaman bağlantı kesildi hatası veriyor ve çalışmıyor.Önerebileceğiniz başka bir gps programı veya kullanan arkadaşlar çalışanları önerebilirse sevinirim.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt