Galaxy Mini 2

Sponsorlu Bağlantılar

canermutluer

canermutluer

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Mini 2
Arkadaşlar öncelikle S.A . Samsung Galaxy Mini 2 almayı düşünüyorum ama telefon hakkında geniş bir bilgim yok sadece arkadaşlardan gördüğüm kadar.Kullanımı, hızı , internet hızı, oyunları vs. nasıldır yani telefondan genel bilgi istiyorum biliyorsanız yada bu telefonu kullanıyorsanız bilgi verirmisiniz ???

EVRENCEEE

EVRENCEEE

Üye
Mini 2 serisini kullanmadim fakat kullanan arkadaşlardan bildiğim kadari ile pek memnun degiller sana uygun olan başka bir tlf bulmani tafsiye ederim

canermutluer

canermutluer

Üye
    Konu Sahibi
Aslında başka telefonlar var ama kullanan arkadaşlardan hep ALMA sözünü duyuyorum :D ama mini 2 kullanan bir arkadaşım var o gayet memnun ve mini 2 almamı tavsiye ediyor. Cevabın için sağol

hurol1

Üye
Giris seviyesi olan telefonların en iyilelirinden

hurol1

Üye
Ekran acein ekranınının bi küçügü diyebiliriz kamerası idare eder orta seviyedeki oyunların bazilarını çalıştırır interneti çok hızlı değil çok kötüde değil yani bu fiyata en güzel tellerden biri

fk555897

fk555897

Üye
Oyunlar için Mini 2 yetersiz kalabilir. Samsung Galaxy Ace 2 veya alabilirsen S3 Mini almanı öneririm.

canermutluer

canermutluer

Üye
    Konu Sahibi
Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar biraz daha araştırma yaptım LG Optimus L5 modeli Mini 2 ile aynı fiyat ve daha iyi LG yi Almayı düşünüyorum

Üst Alt