Öneri Galaxy Mega 6.3 Mü Lg Optimus G Mi ? Kararsızım Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Galaxy Mega 6.3?Lg optimus G?

• Kullanılan toplam oy
    6

bryce16

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Mega 6.3 Mü Lg Optimus G Mi ? Kararsızım Yardım
merhaba arkadaşlar,haftasonu telefon alıcam ama iki telefon arasında kaldım 1300tl bütçem var oyun oynamayı severim.aslında büyük ekran severim meganın ekranıda hoşuma gitti fakat ppi değeri az ve teknik özellikleri pekte iç açıcı değil ama arayüz olsun menüsü olsun çok hoş s4e benziyor bu bakımdan biraz önde duruyor ve 2013te çıkmış yeni bi telefon.Lg optimus g ise teknik özelllikleri bakımından iyi bi telefon hertürlü oyunu kasmadan çalıştırır hızlı bi telefon ama şekli olsun arayüzü olsun pek hoşuma gitmedi için içinden çıkamadım sizce hangisi yardım ederseniz sevirim :))ve Lg optimus g 2012 yılının ortasında çıkmış bi telefon

vegatablo

vegatablo

Üye
ikisi arasinda mega

bryce16

Üye
    Konu Sahibi
peki sebebi nedir

Lohengram

Lohengram

Üye
Oyun oynayacaksan tabikide LG G alacaksın :good:

• Beğen
Tepkiler: bryce16
vegatablo

vegatablo

Üye
daha iyi teknik özellikleri var daha yeni ama note 2 de alabilirsin 1300 liraya cok rahat bulursun

• Beğen
fk555897

fk555897

Üye
LG Optimus G daha iyi.

• Beğen
vegatablo

vegatablo

Üye
kardes pardon ya ben baska lg ile karistirmisim ikisi arasinda lg daha iyi ama note 2 de is gorur dusun derim

• Beğen

bryce16

Üye
    Konu Sahibi
yorumlarınız için teşekkürler,teknosadan veya mediamarktan almayı düşünüyorum note 2 1300e bulamam herhalde

vegatablo

vegatablo

Üye
bulursun bence hepsiburadaya bak bi

halilcan5594

halilcan5594

Üye
2 sinin ortası en güzel seçim note II olur

• Beğen

bryce16

Üye
    Konu Sahibi
şuan araştırdığım kadarıyla note2 bulamadım internetten alışveriş yapmayı düşünmüyorum mağazadan almayı düşünüyorum varsa bildiğiniz mağaza 1300e şimdiden teşekkürler

halilcan5594

halilcan5594

Üye
vatan da 1379 TL
79 tl için değer bence

• Beğen

bryce16

Üye
    Konu Sahibi
malesef bütçeyi hiç arttıramam bi süre bekleyebilirim ozaman

PriZm

PriZm

Üye
Hazır indirimdeyken 60 tl daha çıkarak ikisindende daha iyi olan Note 2'yi alabilirsin.

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Oyun için saf android performansıyla nexus 4 alınblabilir ama multimedya konusunda memnun etmez.Onun için aynı donanımlı optimus g alınabilir mega dan daha iyi performans vericektir.Ama note 2 de düşünülebilir.

bryce16

Üye
    Konu Sahibi
note2nin 1300e inmesi yakındır malum note3 çıktı büyük ihtimal note2 yi bekleyeceğim yada haftasonu optimus g alıcağım

KayraBey

KayraBey

Üye
G pro al...

gıwıliler

gıwıliler

Üye
100 150 tl daha koy G pro al pişman olmazsin