Galaxy J7 Prime Sürekli Siyah Ekran Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Acrattive

Acrattive

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy J7 Prime Sürekli Siyah Ekran Sorunu
Arkadaşlar telefonu rootlayıp twrp yükledim sonra telefonu stabil olması için sıfırladım j7 yazısı çıkıyor sonra siyah ekran kalıyor orijinal rom yükledim fakat hala sorun aynı, telefon direk recovery modunda açılıyor telefon arkadaşın çok mahcup olucam yardım edebilecek biri var mı?

Buğra

Buğra

Admin
Arkadaşlar telefonu rootlayıp twrp yükledim sonra telefonu stabil olması için sıfırladım j7 yazısı çıkıyor sonra siyah ekran kalıyor orijinal rom yükledim fakat hala sorun aynı, telefon direk recovery modunda açılıyor telefon arkadaşın çok mahcup olucam yardım edebilecek biri var mı?
Twrp yüklü ise başka bir lineageos resurrection remix vs gibi farklı romlar yükleyin açılır.
Wipe yaparken detaylı wipe gerek yok sadece soldan sağa.bir kere kaydırmak yeterli sanırım siz her şeyi wipe yaptınız partition yüzünden cihaz boot ekranında kalıyor :)
Yoksa odin ile stock rom flashlamaniz gerekecek

Acrattive

Acrattive

Üye
    Konu Sahibi
Twrp ve cmw yükledim fakat ikiside cihaz hafızasını ve hafıza kartını görmüyor o yüzden rom yükleyemedim, odin ile stock rom da yüklüyorum hala aynı dediğiniz gibi detaylı wipe yapmıştım :(

Üst Alt