Galaxy Gear Root Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Galaxy Gear Root Yapma
Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda siz değerli maxicep forum takipçileri için Samsung Galaxy Gear root atma işlemini adım adım nasıl yapıldığını anlatacağım. Bu yazıda yer alan işlemler sonucunda galaxy gear model android akıllı saatinize root yetkisi kazandırmış olacaksınız.

Bu işlem her cihazda çalışmayabiliyor. Samsung galaxy gear akıllı saatinize gelebilecek herhangi bir yazılımsal hasarda sorumluluğu hiç bir şekilde ben kabul etmiyorum. İşlemler bittikten sonra cihazınız normal gibi görünebilir. Merak etmeyin cihazınız sorunsuz bir şekilde root yetkisine sahip olmuştur.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

• İşlemlere başlamadan önce tıklayın ve galaxy gear için gerekli olan driver dosyalarını bilgisayarınıza indirin ve yükleyin.
  • Ardından tıklayın ve Cydia Impactor programını bilgisayarınıza indirin ve zip içerisinden çıkartın.
  • Daha sonra galaxy gear akıllı saatinizin ayarlarından usb hata ayıklamasını aktif hale getirin. ( ADB )
  • Galaxy gear akıllı saatinizi usb kablosu yardımı ile bilgisayara bağlayın.
  • Daha önceden indirmiş olduğunuz CYDİA Impactor programını açın ve çalıştırın.
  • Karşınıza gelen ekran üzerinden ilk kısımdan cihazınızı seçin ve start butonuna basın.
  • Samsung galaxy gear root yapma işlemlerinin bitmesini bekleyin.
  • İşlemler bittiği zaman cihazınız normal görünüyor gibi gelse de artık tam olarak root yetkisi kazanmıştır.

Ekli dosyalar

yulis

Üye
bu saatte root yentkisi herhangi bir android cihaza bağlanmamızda yardımcı olurmu

Üst Alt