galaxy ace mi 603 mü maxiplus5 mi? 3ü arasında kaldım?

Sponsorlu Bağlantılar

PureFood

PureFood

Üye
Ace devri bitti çoktan, bütçeyi zorlayabilirsen Ace 2 iyi gider. JB de az kaldı gelmesine. Olmadı Mini 2 al, hem yeni telefon hem daha güzel :)

erolustun

Üye
uygulama genel olarak bakarsak çok kullanıcam mp5ide sildim listeden şimdi 603 mü galaxy mi diye düşünüyorum çevremde galaxyi çok kullanan var gayet memnunlar telefondan biraz daha araştırmaya devam edeyim o zaman.

- - - Eklendi - - -

aklınızda varsa 500 tl civarı güzel telefon onlarıda yazabilirsiniz tercihim android olursa güzel olur max 550 falan çıkabilir yani :)

Uygulama kullanacaksaniz Android isletim sistemli bir model almalisiniz. 603 onermem. Symbian platformunda isinizi gorecek uygulamalar bulamayabilirsiniz. Android alacaksaniz Atrix veya baska modellere yonelebilirsiniz.

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
    Konu Sahibi
şöyle en fazla 550-600 tl bütçem var o civarlarda bakınıyorum mini 2 ye de bakındım da özellikler ace nin daha sağlam

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
Dostum 500 550 Tl ye Sıfır Android Telefon Alınmaz Nokia 603 te Almaya Gerek Yok. 1 Hafta Boyunca Gezeceksin yeri gelirse Temiz bi Wonder Bulup Alcaksın :D Yada Xperia Neo v

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
    Konu Sahibi
Dostum 500 550 Tl ye Sıfır Android Telefon Alınmaz Nokia 603 te Almaya Gerek Yok. 1 Hafta Boyunca Gezeceksin yeri gelirse Temiz bi Wonder Bulup Alcaksın :D Yada Xperia Neo v
bi kaç telefoncuya sordum aceye 550 ile 600 arası fiyat söylüyo hepsi 603 e 550 dediler çoğu arada mini 2 yide sıkıştırıp sordum onada 470 le 500 arası fiyat söylüyolar diğer dediğin modelleri bi araştırayım

avcitalip

avcitalip

Üye
bana sorarsan içlerinde maxiplus 5 en iyisi arkadaşımda var memnun tek sorun bataryası telefonu salladın mı yerinden oynuyor :evet: ama biraz daha bütçeni yükseltip bence en azından s3 mini falan almalısın o telefonlardan pek haz alamazsın benden söylemesi...

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
    Konu Sahibi
htc hakkında ne düşünürsünüz? konudan biraz alakasız bi soru gibi gözükecek ama bi sorayım teknolojixin internet sitesinden telefon fiyatlarına falan baktımda normal telefonculardan daha düşük fiyata satıldığı gözüküyor bu fiyat sadece internet satışı içinmi geçerli yoksa mağazada da aynı fiyatamı satılıyor?

CasuS_87

CasuS_87

Üye
603 ;)

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşım ben sana 603'ü önerdim ama şöyle bir şeyde var. İlla android alacağım symbian kullanmam dersen Maxiplus 5 i sakın alma. Android 4 yüklü ve çok yavaş çalıştırıyor. Sana önerim Ace veya Ace2 alabiliyorsan Ace 2 olur. Ama symbian kullanırım dersen 603.

Türk-X

Türk-X

Üye
550 tl ye çıkabilirsen motorola atrix :)

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım ben sana 603'ü önerdim ama şöyle bir şeyde var. İlla android alacağım symbian kullanmam dersen Maxiplus 5 i sakın alma. Android 4 yüklü ve çok yavaş çalıştırıyor. Sana önerim Ace veya Ace2 alabiliyorsan Ace 2 olur. Ama symbian kullanırım dersen 603.
symbian kullanmak istemiyorum artık androide geçiş yapmak istiyorum :) symbian eskidi biraz.
550 tl ye çıkabilirsen motorola atrix :)
özellikleri güzel ama motorola ya karşı bi önyargım var.

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
    Konu Sahibi
galaxy gio hakkında ne dusunursunuz kullananız varmı?

fk555897

fk555897

Üye
Symbian istemiyorsan Ace veya Ace 2 alabilirsen Ace 2 al.

tapatalk

tapatalk

Üye
Ace2 alinabilir

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
    Konu Sahibi
ace 2 650 tl falan o da bana biraz zor benım max 550 tl civarı param var.

hurol1

Üye
Atrix