Galaxy Ace GT-5830 telefonum acılmıyor orjinal roma dönemiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blutbeton

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Ace GT-5830 telefonum acılmıyor orjinal roma dönemiyorum
Yukarda yazdıgı gibi acil yardıma ihtiyacım var. Telefonuma forumda bulun s2 romlarından yüklemistim yükledikten sonra sürekli hata verdigi icin baska bi cyanogenmod 10 yükledim baya bi süre kullandım ardından telefonum az önce telefonum kapandı ve samsung yazısı geldikce kendiliginden reboot atıyor. Romu tekrar yüklemeyi denedim yine olmadı romu yüklemiyor bu seferde. Orjinal moda dönmek için odinden baglantı yaptım ama setup connectionda kalıyor ve hiç bi işlem yapmıyor. Ne yapmalıyım bu konularda bilgili, anlayan biri varsa lütfen ulassın simdiden tesekkür ederim.

badmus

badmus

Üye
oncelikle bu benim kendi dusuncem garanti vermiyorum olup olmayacagi konusunda.

oncelikle clockworkmod recoveryden tüm sistemi sil. (cwm'da mounts and storage> 1. format /system 2. format /cache 3. format /data yap)
bunlari yaptiktan sonra telefonun icindeki hersey silinecek.
daha sonra download modu açıp stock(orjinal) romu odinden yuklemeyi dene.
büyük bir ihtimal olacaktir.

blutbeton

Üye
    Konu Sahibi
Odinde ki sorun ondan mı kaynaklanıyo yani? Setup connection yazıyo sadece hiç bi işlem yok?

badmus

badmus

Üye
öyle dusunuyorum. ama benim gibi dusunen varmi bilmem.

kaybedecek biseyin yoksa yani uygulama falan. yine recoveryden wipe data ve wipe cache yapip acmayi dene telefonu

blutbeton

Üye
    Konu Sahibi
Su an telefon acıldı ama bi sey daha sorucam ben cogu romu yukleyemiyorum yüklemiyo telefon sorun bende mi tam verdigi hatayı bilmiyorum ama yükleme yapmıyo? Su ana kadar 2 rom yükleyebildim sadece.

badmus

badmus

Üye
iyi telefon acildiysa ne guzel. :oke: romun telefonunla uygun olduguna emin misin?

blutbeton

Üye
    Konu Sahibi
GT-5830 Olanları deniyorum cogunu yüklemiyor

badmus

badmus

Üye
herhangi bir fikrim yok. inerken hatali inmis olabilir romlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt