galaxy ace 5830 rom yuklerken daha acılmadı ne dowload mod ne de recovery mod ??

Sponsorlu Bağlantılar

kendir52

kendir52

Üye
    Konu Sahibi
galaxy ace 5830 rom yuklerken daha acılmadı ne dowload mod ne de recovery mod ??
BRIC OLDU GALIBA

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
Telefonun bataryasını çıkar 10 saniye bekle bataryayı tak ses kapama+home+power tuşuna basar basmaz telefona usb kablosu tak bu yöntemlede açılmazsa cihaz full brick olmuş yapabileceğin hiç bir şey yok

kendir52

kendir52

Üye
    Konu Sahibi
dedıgını yaptım odını actım odınde sarı oluyor pc okuyor ekrana dowlodıng gelmıyor ama

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
telefonda herhangi bir görüntü geliyor mu?

kendir52

kendir52

Üye
    Konu Sahibi
sadece ses vartelde degıl ama pcde okuduguna daır ses delı oldum ıkı sattır

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
telefonu kapatıp bilgisayardan ayırın sonra normal bir biçimde açın samsung yazısında takılıyorsa rom çökmüş onu yapabiliriz fakat yine görüntü gelmezse telefonda daha büyük sorunlar olabilir

kendir52

kendir52

Üye
    Konu Sahibi
rom cokse yapardım odın ıle kurtarma yapacaktım bı kac yerde arattım dowoad moduna alıp odın ıle yapılıyormus odınde telı okuttum ama olmadı galıba

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
Download moduna girip ses açma tuşuna basacaksınız odin o zaman yüklemeye başlayabilir

kendir52

kendir52

Üye
    Konu Sahibi
odın de goruyo telefonu alabılıyorum dowload moda ama ekranda yazmıyo bu bı sorun ıkıncısı brıck ıslemı normla tek dosya ıle odınden yukleme ıle mı yapılıyor onu da bılmıyorum varmı bı bılgınız

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
Bildiğim kadar Brickten kurtulmanın tek yolu yeniden rom kurmaktır ekran gelmesin birde öyle odinden başlat

kendir52

kendir52

Üye
    Konu Sahibi
odınden tek dosya ıle yanı ops ve rom ıle kurmayı denedım 5dk gectı telde bı degısıklık olmadı bı kac dosya ıle yapcaktım dosyaları bulamadım

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
Şuan elindeki dosyanın uzantısı nedir ?

kendir52

kendir52

Üye
    Konu Sahibi
romun mu ?

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
evet

kendir52

kendir52

Üye
    Konu Sahibi
md5 yazıyor

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
Malesef benim artık çıkmam gerekiyor fakat bu konuyu incele rom uzantısı farklı olduğundan dolayı hata veriyolar olabilir

kendir52

kendir52

Üye
    Konu Sahibi
ne dım bulamadık bı care tesekkurler yınede :agla2:

Üst Alt