Galatasarayda İstifa


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tüh! Canaydın değil.

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Yelkencioğlu istifa etti.Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Niyazi Yelkencioğlu'nun, Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. Yönetim Kurulu'ndaki görevinden istifa ettiği bildirildi.

Şirketten İMKB'ye gönderilen yazıda, "Şirketimiz Yönetim Kurulu üyelerinden Niyazi Yelkencioğlu, 20 Aralık tarihi itibariyle istifa etmiş olup, şirketimizin 21 Aralık 2005 tarihli Yönetim Kurulu kararıyla, 2006 yılı olağan genel kurul toplantısına kadar, Niyazi Yelkencioğlu'ndan boşalan yönetim kurulu üyeliğini yeni bir atama yapılmasına gerek olmadığına karar verilmiştir" denildi.

haber3
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Tüh canaydın değil koptum ya..
 
Gokhan43

Gokhan43

Üye
IMKB , yine parayla ilgili
 
hidayet

hidayet

Üye
battı balık yan gider canaydın gitmez
 

slayer

Üye
Bu mesajın içeriği mevcut değildir.
 
Caine

Caine

Üye
canaydında da ne sabır varmış yaw
gerçi istifa etmesine gerek yok ki kongreye az kaldı.
 

CisSe

Üye
ulan herkes istifa ediyo bu adam gitmiyo va ne adam ya
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt