Galatasaray'a Ceza Verildi!

Sponsorlu Bağlantılar

-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
Galatasaray'a Ceza Verildi!
Federasyon Başganı Demirören'in isteği üzerine Galatasaray'a verilen para cezası 1 maç seyircisiz oynama cezasına çevrildi.

Fenomenon

Fenomenon

Üye
genelde cezalar düşer. seyircisiz oynama para cezasına çevrilir ama bu sefer tam tersi olmuş :)

fyunusyildiz

fyunusyildiz

Üye
Yıldırım Demirören , ya bi insandan bu kadarmı nefret edilir yahu . itici insan .

• Beğen
Tepkiler: -India-
-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
kasıtlı olarak yapılmış bir hareket.
bizimkiler şike vs. bahanesiyle fifa uefa hepsini devreye sokup futbolu Galatasaray düşmanlarından temizletmeli.

• Beğen
Tepkiler: beurself
fyunusyildiz

fyunusyildiz

Üye
#ŞikesizLekesizTertemizGALATASARAY

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve -India-
Sucrofe

Sucrofe

Üye
İstifa etse de kurtulsak.

• Beğen
fyunusyildiz

fyunusyildiz

Üye
Keşke ama o yüzsüz istifa etmez .

• Beğen
-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
buradaki mesele şu:
cezayı hak ettik mi evet
ama verilen tüm cezalar aynı kalıp Galatasaray'a verilen para cezası nasıl oluyor da seyircisiz oynamaya dönüşüyor?

SHS

SHS

Üye
Adam Tüpçü, futbolun f sinden anlamıyo ama tff başkanı :hmmm

• Beğen
Tepkiler: -India- ve beurself
ismail

ismail

Üye
Evrakta sahtecilik yapıp Beşiktaş a ceza aldırmış aynı zamanda şike zanlısı bi adam tff başkanı. Başka şike hükümlüleri vs tffde yönetici. O kurumdan ne beklenebilir ki. Ama ceza doğru yanlış olan kısım ceza ilk kararda böyle verilmeliydi.

Son düzenleme:
  • Beğen
fyunusyildiz

fyunusyildiz

Üye
Evrakta sahtecilik yapıp Beşiktaş a ceza aldırmış aynı zqmandq şike zanlısı bi adam tff başkanı. Baska şike hükümlüleri vs tffde yönetici. O kurumdan ne beklenebilir ki. Ama ceza doğru yanlış olan kısım ceza ilk kararda böyle verilmeliydi.
konuyu çok güzel özetlemişsin kardesim

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
1-) Ünal aysal
2-) de bu adam gitmeli vuracan tekmeyi

fyunusyildiz

fyunusyildiz

Üye
Ünal Aysal neden ?

fyunusyildiz

fyunusyildiz

Üye
Kendi kompleksleri yüzünden fatih terimi takımdan kovdu. Taraftarın ilgisi fatih terime gidince çekememezlik olmuş adamda.
Fatih Terim'i takımdan göndermesi bencede büyük bir hataydı . ama takımın şu anda çok da kötü olmadığını düşünüyorum .

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
-India-

-India-

Üye
    Konu Sahibi
terimsiz Galatasaray daha akıllı oynuyor. Onunla önemli başarılara imza attık sağolsun ama iyi ki gitmiş.mancini'ye de 1 sene daha şans verilse iyi olurdu diye düşünüyorum ama prandelli de kalitesini konuşturacak bence

• Beğen
Tepkiler: beurself
fyunusyildiz

fyunusyildiz

Üye
terimsiz Galatasaray daha akıllı oynuyor. Onunla önemli başarılara imza attık sağolsun ama iyi ki gitmiş.mancini'ye de 1 sene daha şans verilse iyi olurdu diye düşünüyorum ama prandelli de kalitesini konuşturacak bence
sonuna kadar katılıyorum dostum . vallahi aklımı okudun :) ama bendede prandelliye karşı ayrı bir güven var .