"Galatasaray maçının kopyası oldu"

 • 31 Ekim 2010
 • 383 Okunma
 • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. %100 Futbol Programı'nda Beşiktaş-Sivassspor karşılaşmasını değerlendiren Rıdvan Dilmen, büyük takımların psikolojik ve devamlılık olarak büyük takım olmaktan çıktığını belirtti.
  Beşiktaş ile Sivasspor'u karşı karşıya getiren maç, %100 Futbol programında değerlendirildi. Rıdvan Dilmen, Beşiktaş-Sivasspor maçının Cumartesi günü oynanan Galatasaray-Antalyaspor maçının bir kopyası olduğunu söyledi.


  Beşiktaş'ın bugün çok stresli bir maça çıktığını belirten Dilmen, "Beşiktaş bugün olmazsa olmaz denilen bir maça çıktı. Bu maç, Cumartesi oynanan Galatasaray - Antalyaspor maçının bir kopyası oldu. İkinci yarıda konuk ekipler çok daha iyi bir oyun sergiledi. Büyük takımlarımızın, psikolojik ve devamlılık olarak büyük takım olmaktan çıktığını görüyoruz" şeklinde konuştu.
  Siyah - beyazlı takımın defans bölgesinde istikrarı yakalayamadığını belirten Dilmen, "Beşiktaş geride kalan 10 haftada defansın ortasını sürekli olarak değiştirdi. Bunda bazen sakatlıkların bazen de Schuster'in tercihleri etkili oldu. Bu kadar hedefi olan bir takım zorunluluktan bile olsa bu kadar değişkenlik göstermemeli" dedi.  Guti'nin Beşiktaş için çok önemli bir isim olduğunu söyleyen Rıdvan Dilmen, "Aslında Beşiktaş'tan lige kötü bir başlangıç bekliyordum, ancak tam tersi oldu. Sakatlıkların ardından Guti'nin ne kadar değerli bir oyuncu olduğunu daha iyi anladık. Quaresma kadar, hatta daha da faydalısı" ifadelerini kullandı.
   


  Yazan: HeiLmasTer®
 2. Kesinlikle ve kesinlikle katılıyorum.
   
 3. aynen aynen
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/01/2019 - 08:35