Galatasaray haksız bereberliği

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nike

Üye
    Konu Sahibi
Galatasaray haksız bereberliği
Beyler galatasarayın hakkının yedi hakem lanet olsun hakeme.galatasaryın penaltsısını vermiyor ondan sonra golünü vermiyor ofsayt diye niye hakemler galatasarya haksızılk yapılıyor isyan ediyorum uefaya yazıklar olsun

dj_scorpion

Üye
katılıyorum arkadaşım
gerci gs de gusel oynamadı ama
hakkımız yendi bu
apacık ortada
saygılarrr...

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
yaw bırak yaaaaaaaa s..çarım böle takıma yaw fark atacaz dediğimiz takımla berabere kaldık ne biçim iş lan buuuuuuu :off:

Nike

Üye
    Konu Sahibi
UEFA neden galatasaraya hep haksızlık yapıyor hep kötü hakem veriyor yazıklar olsun uefaya bence galatasarayın bir numaralı düşmanı UEFA'dır

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Spor Bölümünde konuşalım.

GS'a çok çok yazık oldu :vur:

AntiTuk

Üye
ooofff offf
yazık oldu ama biyerdede hakettik.sen bi takımı bu kadar küçümser,bu kadar hafife alırsan ve kendine dev aynasına bakarsan sen bu sonucu hakedersin ne dielim inşallah ligi kazasız bitiririz :off:

brevheartt35

Üye
Arkadaşlar, bu takım bir mondragon bile etmeyecek bir takım ve bizim takım yeniliyorsa bu takıma biryerlerde yanlışlıklar var
Bunların hesabını birilerinin vermesi gerekli. Bu yönetimse yönetime hesap sorulmalı. Bu arada seyirciye o kadar hak veriyorum ki, bende diyorum ki yönetim istifa....
Kalın sağlıcakla.

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
YÖNETİM İSTİFAA :eksi:

yeter artık ne lan bu bırakın gidin kardeşim beceremiyosanız yönetmeyi

herşeye iyi yaklaşır herşeyi kabullenirsen olacağıbu hele o özhan canaydın yokmu allah onu nasıl biliyosa öyle yapsın :off:

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
skor ne beyler skor ? Maç kaç kaç bitti ...

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Originally posted by Nike@Sep 29 2005, 09:57 PM
UEFA neden galatasaraya hep haksızlık yapıyor hep kötü hakem veriyor yazıklar olsun uefaya bence galatasarayın bir numaralı düşmanı UEFA'dır
[post=180986]Quoted post[/post]​

Hem UEFA'ya olan borç 2 yıldır (belki daha fazla !) ödenmesin hemde UEFA Galatasarayın hakkını yiyor deyin helal olsun.

Burda birilerine suç bulunacaksa yönetime bulunmalı, UEFA'ya değil.

Aeon

Üye
Valla ben hep son anda atarız geçeriz diyordum ama olmadı bence yönetimin bu yenilgide payı büyüktür.Yeter artık bu yenilgilerden çok sıkıldım nerde o eski günler bıraksın canaydın bu işi artık

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
:off: yaw warya hala şoktayım murat abiylede iddaaya girmiştik gs elenirse adana kebab ısmarlayacam diye

hele bi iyileşsin aramıza dönsün hayırlısıyla da sözümüzü tutarız

burdan izmir e nasıl kebab yolayacaksam :DD

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Hakeme makeme b.. atmaya gerek yok .. İyi oynayan kazandı ....

El salla.. El salla... Büyük Başkan!!! El salla.....

DoKuZuNCuKaPI

DoKuZuNCuKaPI

Üye
Sağlık olsun diyecem ama bu kadarda olmaz hakem hakkımızı yedi gibi klasik bir cümle kullanıcam ama bu maça tam uyuyor. Yinede biz Galatasaray gibi oynasaydık hakem isterse onlara 5 tane ofsayttan gol verse yine atlardık turu ama pas bile yapamadık haketmedik bu sonucu iyide oynamadık gerçi kötüde oynasak böyle bir takıma elenmezdik.

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Tromsonun golu %100 ofsayttı

Nike

Üye
    Konu Sahibi
Beyler Galatasaray bu Özhan Canaydınla uefada hiçbirşey yapamaz yönetimi istifaya çağırıyorum eğer Özhan Canaydın Galatasarayın fanatiğiyse bırakır bence Özhan Canaydın Galatasaray fanatiği değil

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
ben varya özhan canaydının ..... neyse şimdi ağzımı bozduracak bana :off:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Golü penaltıyı falan bilmem ben..

Gs her şekilde dünyanın öbür ucunda bile olsa tromsoyu elemeliydi.. :off:

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
20 yillik G.Saray liyim hic bu kadar utanmamistim takimimdan
resmen ayaga dustuk Avrupada
son 3 senedir butun itibarimiz yok oldu
hakeme makeme bok atmaya gerek yok
adamlar hakkiyla kazandi
artik bazilarinin ipi cekilmesi lazim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt