Galatasaray 3 - Akhisarspor 0

• 23 Eylül 2012
  • 399 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

Şampiyonlar Ligi'nde Manchester United'a mağlup olan Galatasaray lige moralli döndü.. Akhisar Belediyespor'u konuk eden Aslan, rahat bir oyun sergilediği mücadeleyi Burak ve Sercan'ın golleriyle kazandı, liderliğini sürdürdü..

Galatasaray: 3 - Akhisar Belediyespor: 0

Stat: Türk Telekom Arena

Hakemler: Mete Kalkavan, İsmail Şencan, Cemal Bingül

Galatasaray: Muslera, Eboue, Cris, Dany, Riera, Hamit Altıntop, Selçuk İnan, Melo, Emre Çolak, Sercan Yıldırım, Burak Yılmaz

Akhisar Belediyespor: Oğuz Dağlaroğlu, Ahmet Cebe, Sonko (Dk. 23 Uğur Demirok), Kürşat Duymuş, Çağdaş Atan, Emrah Eren, Merter Yüce, Mustafa Aşan, Güray Vural, Mert Kaytankaş, Mehmet Yılmaz

Goller: Dk. 28 ve 58 Burak Yılmaz, Dk. 35 Sercan Yıldırım (Galatasaray)

Yazan: India
  2. Burak Akhisar'ı bulmuşken 3 5 tane atsaydı :ehe

3. kolay kazanacağımızı maçtan öncede söylemiştim nitekim öyle de oldu

4. :d: Doğru söylüyorsun :d:

5. 2 sene sonra yedek msn adresimi açtım ve ileti kısmında " En kötü gün bugünse bugün de en yüksek sesle GALATASARAY " yazdığını gördüm. çok duygulandım en kötü günde bu takımı destekleyenler şimdi şampiyonluğu en çok hak edendir bence :D :D :D

6. tebrikler galatasaray'ım. Tam gaz devam...

7. umut burak ikilisi ilk 5 haftada 14 takımdan daha fazla gol atmış

8. ligin en vasat takımıyla oynadı galatasaray ... alınan galibiyet dolayısıyla bir ölçü sayılmaz diyebiliriz.

2 tane al da at denilen hediye gol ise akhisar in ne denli vasat bir takım olduğunun göstergesi ...

Geldikleri gibi düşeceklerdir ...

9. akhisar bu ligde tutunamaz bizim için kolay bi lokmaydı :)

10. rakibin güçlü veya zayıf olması önemli değil bizim oynaığımız oyun önemli :D akhisar maçında da iyi oynadık manu maçında da :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 23:07