Galatasaray: 1 - 0 :Fenerbahçe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ozan

Ozan

Admin
Herkese hayırlı olsun, görüşleriniz neler :) :)

Bir GS li olarka ya yenilgi yada beraberlik düşünüyordum ama GS bence cidden iyi oynadı .. Ve hakkıyla aldı :P

Arada 2 puan fark kaldı, onu da yeriz be yaw .. B)

• Beğen
Tepkiler: KAYIP-ADAM
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
maalesef ozan. bu kötü futbolla ohoooooooooooo...

• Beğen
Tepkiler: DURU-SU
TonyukuK

TonyukuK

Üye
Abi maçı izlemedim ama BJK'lı olarak berabere bitmesini isterdim.. GS'lılara tebriklerr..

Poseidon

Poseidon

Üye
bende bjk lıyım ama;

bize aslan kesilen takımlar fener karşısında korkak fare gibi oynuyorlardı. fenere gıcık oluyordum bizden sonra gs ye çarptı yere düştü :)

mustafam

mustafam

Üye
trabzonspor için harika bir skor(trabzon sporlu olarak)

aTTra

Üye
Bir BJK ' li olarak tüm GS ' lilere başarılar, ve tüm FB ' lilere geçmiş olsun :blink:

erolbjk

Üye
ne çok Bjkli varmış :)

Gs hakettiği bi galibiyet aldı tebrikler

aTTra

Üye
Evet GS çok güzel oynadı, hakkederek aldı..

Süper pozisyonlara girdi ama kaçırdı hep, yoksa 3-4 tane gol atabilirlerdi ...

sca®fa©e

Üye
GS hak etti ve kazandı ne diyelim..

Layblood

Üye
Tarihi bi fark bile atabilirdi ama olması işte.

cansapankaya

Üye
tarihi fark istiyosan ''6'' Kasım 2002 ye Bakkk :blink:

Edit By aTTra

Mesajında Büyük harfler kullandığın için editlenmiştir...

%10 ceza puanı aldın

hekizceli

Üye
:D :D ağzından bal damlıyo bilader ya :D :D :D ogün iftardan sonra iyi gitmişti cimbomlulara tatlı niyetine

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
ne gündü be.... ariel ortega, serhat, bizim şaşı(ümit özat) ne maçtı yaw... ama o sene en kötü sezonu yaşamıştık o da ayrı bir konu tabii....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt