G2 dahili hafızaya atılan resim müzik v.b dosyaların silinmemesi

Sponsorlu Bağlantılar

nevzat23

Üye
    Konu Sahibi
G2 dahili hafızaya atılan resim müzik v.b dosyaların silinmemesi
Merhaba;
G2 telefonumun dahili hafızasın da yeni bir klasör oluşturduğumda yada her hangi bir dosya attıktan sonra bunlardan birini silmek istediğim zaman dosyaları silme başarısız uyarısı alıyorum, telefonu bilgisayara bağlayıp silmek istediğimde ise bilgisayar ekranında dosya silinmiş oluyor ancak telefondan kontrol ettiğimde dosya hala duruyor. Dosyalar ancak hard format atarsam yada tekrardan rom yüklersem siliniyor bu konu hakkında yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bir dosya yöneticisi yükleyip bu işlemi denedin mi?

nevzat23

Üye
    Konu Sahibi
FK5896

FK5896

Üye
g2 ios'a kafa tutuyor galiba :D şaka bir yana virüs bulaşmış olabilir. format atarsan düzelir diye düşünüyorum.

nevzat23

Üye
    Konu Sahibi
g2 ios'a kafa tutuyor galiba :D şaka bir yana virüs bulaşmış olabilir. format atarsan düzelir diye düşünüyorum.
Valla kaç kere format attım hatırlamıyorum :gulumse:şunu keşfettim dosyayı herhangi bir klasör içerisine atarsam siliyor ancak klasör olmadan direk hafizaya atarsam silmiyor garip bi vaka:gulumse:

• Beğen
Tepkiler: Dogus Pertez ve FK5896
turkishield

turkishield

Üye
lg flash tool ile yepisyeni bir kurulum yap bence. Lollipop son sürümünü flash tool ile yükle. ondan sonra rootunu romunu atarsın. bu yöntemle telefondaki en ufak bit boyutundaki veriler bile silinir çünkü dahili hafıza tamamen sıfırlanır. derdinden kurtulursun belki :)

nevzat23

Üye
    Konu Sahibi
lg flash tool ile yepisyeni bir kurulum yap bence. Lollipop son sürümünü flash tool ile yükle. ondan sonra rootunu romunu atarsın. bu yöntemle telefondaki en ufak bit boyutundaki veriler bile silinir çünkü dahili hafıza tamamen sıfırlanır. derdinden kurtulursun belki :)
Cevap için teşekkür ederim flash tool ile 4 yada 5 defa tüm hafizayi silecek sekilde yazılım yükledim ama hala aynı malesef

Üst Alt