G.Saraylı futbolcular galibiyete hasret

 • 17 Nisan 2011
 • 315 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Galatasaraylı futbolcular Emmanuel Culio ile Robinson Zapata, Manisaspor maçı öncesinde konuştu.

  Galatasaraylı futbolcular Emmanuel Culio ile Robinson Zapata, Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasında pazartesi günü oynanacak Manisaspor maçıyla ilgili Galatasaray Televizyonu'na açıklamalarda bulundu.
  Hafta boyunca takımla birlikte iyi çalıştıklarını söyleyen Emmanuel Culio, "Pazartesi günkü maç bizim için önemli. Uzun bir süredir galibiyete hasretiz. Galip gelmek istiyoruz. Yaptığımız iyi çalışmalar ve antrenmanların sonunda pazartesi günü galip geleceğimizi düşünüyorum" şeklinde konuştu.
  Manisaspor maçıyla birlikte galibiyet serisi yakalamak istediklerini belirten Robinson Zapata ise şu ifadeleri kullandı: "Bu haftaki antrenmanlarımız gayet iyi geçti. Haftanın başında öncelikle fiziksel çalışmalar yaptık. Ondan sonra topla çalışmalara geçtik. Önde baskıyı çalıştık. Son birkaç gündür son vuruşlara çalışıyoruz. Gayet yoğun bir şekilde güzel antrenmanlar geçirdik. Bizi, çok önemli bir maç bekliyor. Artık son haftalara yaklaştık. Son haftalarda galibiyetler almamız gerekiyor. Bu seriye de Manisaspor maçıyla başlamak istiyoruz. Dediğim gibi bizim için çok önemli maç. Umarım 3 puanla ayrılacağımız bir maç olur."
  Galatasaray ve Manisaspor arasındaki Spor Toto Süper Lig 29. hafta maçı, 18 Nisan Pazartesi akşamı, saat 20.00'da, Manisa 19 Mayıs Stadı'nda oynanacak
   


  Yazan: tragedie
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/02/2019 - 09:32